3 MÄRKI, ET SA OLED tema unistuste naine

Meestega on tegelikult kõik väga lihtne - nad ei mõtle üle, ega dramatiseeri asju suuremaks kui need on. Kui neile keegi meeldib, siis näitavad nad seda enda arvates üsnagi selgelt välja, ent paraku ei pruugi naised alati kõikidest signaalidest aru saada - mehed ja naised mõtlevad üsnagi erinevalt.

Meestega on tegelikult kõik väga lihtne – nad ei mõtle üle ega dramatiseeri asju suuremaks, kui need on. Kui neile keegi meeldib, siis näitavad nad seda enda arvates üsnagi selgelt välja, ent paraku ei pruugi naised alati kõikidest signaalidest aru saada – mehed ja naised mõtlevad üsnagi erinevalt.

Kuidas aga saada aru, kas sa oled tema silmis see üks ja ainus või pigem lihtsalt ajaviide? 

Allpool on välja toodud kolm märki, mis näitavad, et ta tõepoolest peab sind selleks õigeks:

1. Sa tunned ennast õnnelikuna

Õiges suhtes, kus mõlemad osapooled on oma tunnetes ausad ja armastavad teineteist, on tohutult tugev positiivne innustav energia, mis tekitab soovi olla iseenda parim versioon. Temaga koos olles sa lausa tunned, et sa jaksad rohkem, et sa tahad rohkem ja et sa oled lihtsalt palju õnnelikum – ilma mingi konkreetse põhjuseta. Mees suudab sellise tunde tekitada naises vaid siis, kui ta naist südamest armastab. Vastasel juhul tunned sa pidevalt, et midagi on valesti ja sa oled teie suhtes ebakindel.

2. Teil on eriarvamused ja see ei tekita halba energiat

Igal inimesel on õigus oma arvamusele ning suhtes ei pea mõlemad osapooled sugugi alati ühel arvamusel olema. Oluline on hoopis see, et ta ei suru sulle oma nägemust peale, vaid kuulab sind alati ära ja lepib sinu arvamusega. Kui ta peab sind selleks õigeks, siis on ta nõus ka kompromisse tegema ja lausa tunneb vajadust õppida tundma sinu soove. Sa saad oma arvamusest talle alati julgelt rääkida, sest sa tead, et ta austab seda ka siis, kui ta ei nõustu.

3. Ta ei igatse aega, mil ta oli vaba ja vallaline

Kui sina oled see õige, siis mõtleb ta nüüd pigem pere loomisele kui sõpradega klubis pidutsemisele. Ta ei tunne enam vajadust minna õhtuti välja istuma ja sõpradega juttu ajama, vaid tahab mõelda teie ühisele tulevikule ja panna paika plaane, unistada koos sinuga. Ta ei mossita, kui sa avaldad soovi olla reede õhtul niisama kodus ja teineteise seltskonda nautida. Sa tajud, et ta naudib sinuga koos olemist ja ei muutu närviliseks.

Allikas: womenshealthmag