3 märki, et see mees jätab su maha

Tänapäeva ühiskonnas leidub laias laastus kolme tüüpi vabu ja vallalisi mehi: armastuse otsijad, üksinduse nautlejad ning mehed, kelle eesmärgiks on naisi lihtsalt rajalt maha rabada. See viimane tüüp paneb sind endasse armuma, teie suhe on ideaalne seniks, kuni ta su maha jätab.

Tänapäeva ühiskonnas leidub laias laastus kolme tüüpi vabu ja vallalisi mehi: armastuse otsijad, üksinduse nautlejad ning mehed, kelle eesmärgiks on naisi lihtsalt rajalt maha rabada. See viimane tüüp paneb sind endasse armuma, teie suhe on ideaalne seniks, kuni ta su maha jätab.

Lühike ülevaade kolmest mehetüübist:

Armastuse otsija on lootusetu romantik, kes otsib oma hingesugulast, et luua pere ja abielluda. Ta usub igavesse armastusse ja armastab oma naist ilmselt isegi siis, kui ta on end käest lasknud. 

Üksinduse nautleja ei otsi üldse suhet. Ta hindab oma privaatsust ning keskendub iseendale, karjäärile ja hobidele. Ta teab, et kui õige aeg on käes, jõuab tema ellu naine, kes teda väärib. Ta ei näe ise vaeva, et naist või suhet otsida, ta on mõnes mõttes egoist ja ta on edukas.

Mees, kelle eesmärgiks on naisi rajalt maha rabada, teebki täpselt just seda. Nad on imeosavad võrgutajad ja kogenud armastajad ning sellise mehe võrku langeda on lihtne. Vähesed naised suudavad sellistele meestele vastu panna, ent kahjuks põhjustavad sellised mehed palju armuvalu ja pisaraid. Sest need mehed ei otsi pikaajalist suhet. 

Kui sa oled ise samas eluetapis ning tahad lihtsalt lõbutseda, siis see viimane mehetüüp sobib sulle justkui valatult. Kui sa aga otsid armastust, siis tuleks sul sellistest meestest eemale hoida. Kuidas aga saada aru, millise mehega tegu on?

 

Allpool on 3 tunnusmärki, mis näitavad, et tegu võib olla mehega, kes ei taha sind päriseks vaid ajutiseks meelelahutuseks.

1. Temaga koos olles tunned sa end printsessina.

Ta on võrgutaja ja teab, mis naistele meeldib. Ta oskab sind üllatada nii, et sa oled sõnatu ning valmis kohe kokku kolima. Seda tema muidugi ei taha. Ta oskab distantsi hoida ja iga kord, kui te kokku saate, käitub ta sinuga, nagu sa oleksid printsess. Ta saadab lilli, teeb kingitusi ja kui te olete paar nädalat koos olnud ning magamistoas piisavalt vallatlenud, kaob ta ära. Kohe kui sina annad märku, et suhe võiks edasi areneda, laseb see mees jalga. Ehk siis suhe saab otsa kohe, kui nii-öelda mesinädalad on läbi.

2. See mees ei ole kunagi täiesti vaba.

Ta ei taha olla tõsises suhtes, aga täiesti vaba samuti mitte. Suure tõenäosusega kobab ta pidevalt kusagil seal vahepeal ja kui te tuttavaks saate, võib kindel olla, et ta laseb samal ajal mõne teise naise juurest jalga, et mõnda aega sinuga koos nii-öelda mesinädalatel olla. Kui sa talle meeldid, armub ta heameelega ajutiselt ära ja paneb sind end tõelise naisena tundma. Kahjuks saavad tema tunded otsa sama kiirelt, kui need tekkisid.

3. Ta kardab tõsist suhet.

Võibolla ta on isegi nõus laskma sul enda juures elada mõnda aega, aga kui sa viid sinna liiga palju asju, hakkab suhe allamäge jooksma. Sa võid teha testi ja näiteks uurida, millist elu ta paari aasta pärast elada tahaks või kas ta oleks nõus ühise elamise nimel pangalaenu võtma. Tema reaktsioonist saab ilusti aru, mis mehega tegu on. Kui ta juhib teema kiirelt mujale, siis vastus on lihtne – ta ei taha sind alatiseks, vaid ajutiseks. 

 

Allikas: self.com