3 MÄRKI, ET SINU KALLIM ei ole sinu jaoks see üks ja õige

Psychology Today paberväljaanne

Shutterstock

Me kõik tahaksime olla õnnelikus suhtes, kus probleeme ei ole ning kõik tundub justkui ideaalne olevat. Paraku soovitakse seda vahel nii tugevalt, et kaob side reaalsusega – sa ignoreerid märke, mis varem või hiljem viivad suhte purunemiseni.

Need kolm märki näitavad, et ta ei ole sinu jaoks see üks ja õige

Sa tajud kummalist blokeeringut

Tunned, et sinu kallim justkui ei taha sulle kõigest oma elus toimuvast rääkida ning eelistab end hoopis mõnele sõbrale või sõbrannale avada. Selline käitumine hakkab teie suhet vaikselt hävitama kuni sa tunned, et ei jaksa enam. Tugevas ja kestvas suhtes saavad mõlemad osapooled teineteise vastu ausad olla ja nende vahel ei ole blokeeringuid.

Teie vahel on probleeme, mis on lahendamata

Kõik arusaamatused tuleb rahulikult läbi rääkida – vastaselt juhul hakkavad need teie suhet kummitama ja pingeid tekitama. Kui teie suhtes on arusaamatusi, mida teine osapool ei tahagi sinuga lahti rääkida, siis ei jää see suhe kestma.

Teie suhtes on halvustamist

Kui üks osapool tunneb vajadust teisele halvasti öelda, nähvata või teda alandada, siis on midagi väga valesti. Mitte ükski inimene ei pea taluma sellist käitumist ja siinkohal ei ole tegemist tervisliku suhtega.