3 MÄRKI, et su mees petab sind emotsionaalselt

3 MÄRKI, et su mees petab sind emotsionaalselt

Petmine ei pruugi alati sugugi puhtalt füüsiline olla ning psühholoogide sõnul valmistab emotsionaalne petmine paljudes suhetes kordades enam muresid, sest see tähendab ühtlasi ka seda, et tunded oma kaaslase vastu on kadumas. Emotsionaalne petmine on kohati hulle kui üheööseks ilma tunneteta.

Petmine ei pruugi alati sugugi puhtalt füüsiline olla ning psühholoogide sõnul valmistab emotsionaalne petmine paljudes suhetes kordades enam muresid, sest see tähendab ühtlasi ka seda, et tunded oma kaaslase vastu on kadumas. Emotsionaalne petmine on kohati hullem kui üheööseks ilma tunneteta.

Kui füüsilisest petmisest võib aru saada näiteks küünejälgedest mehe seljal, siis emotsionaalset petmist on märksa keerulisem tuvastada.

Allpool on välja toodud kolm märki, mis näitavad, et sinu mees petab sind emotsionaalselt:

1. Käitumine sinu suhtes on muutunud

Sa tajud, et ta on sinu suhtes kuidagi külmem ja ükskõiksem ning käitub kummaliselt. Ta ei vaata sind enam sellise pilguga nagu varem.

2. Sinu sisetunne ütleb, et midagi on valesti

Sul on juba pikemat aega tunne, et midagi on teie suhtes valesti. Sa tunned emotsionaalset valu, kuid samas ei suuda endale lahti seletada, millest see tuleb.

3. Ta on hakanud asju sinu eest varjama

Ta ei taha oma telefoni sinu silme alla jätta ning võimalik, et ta on selle parooli alla pannud. Kui sa tahad tema telefoni vaadata, siis ta ei ole sellega nõus.

Allikas: Relationship Rules