3 MÄRKI, MIS NÄITAVAD, et kallim ei hooli enam sinust

Kas sulle tundub viimasel ajal nagu kallim ei hooliks enam sinust? Ta käitub ükskõikselt ning ei puutu enam asjadesse, mille kohta tal enne kindel arusaam oli? Kui üks osapooltest on juba otsustanud, et ei näe teil ühist tulevikku, on sellist suhet väga raske päästa. Women`s Health pani kirja 3 märki, mis näitavad, et teid võib oodata ees lahkuminek.

1. Ta ei pööra sulle tähelepanu

Kui kallimal oli enne kombeks sind tihti kallistada või musitada ning nüüd hoiab ta sinust pigem eemale ning väldib igasugust kontakti, on midagi valesti.

2. Ta väldib seksi

Otse loomulikult ei püsi vahekordade tihedus terve elu jooksul samasugusena. Lapsed, stress, töö – need kõik võtavad oma aja ning on hetki, kus seks ei paku huvi. Kuid kui ühtäkki ei paku seks ühele partneritest enam mingisugust huvi ning pole näha ka paranemise märke, võib midagi väga valesti olla.

3. Ta ei soovi enam ühise tuleviku üle arutada

Kas varasemalt tegite koos igasuguseid vahvaid plaane ning planeerisite ühiseid reise? Nüüd aga väldib kallim tulevikust rääkimist ning viib jutu mujale? Võibolla on see sellepärast, et ta ei näe teil enam ühist tulevikku.