3 märki, mis näitavad, et see noormees tahab sinult vaid seksi

3 märki, mis näitavad, et see noormees tahab sinult vaid seksi

Uue noormehega tutvudes ja esimestel kohtingutel käies on kõik väga põnev, kõhus on liblikad ja elu tundub lausa täiuslik. Sa oled armunud ja õnnelik, ent kuidas saada teada, kas teie tunded on vastastikused või äkki tahab ta sinult ainult ühte asja – seksi? Allpool toome välja 3 lihtsat tõde, mille abil saad tema kavatsustes lihtsamini selgusele jõuda:

Uue noormehega tutvudes ja esimestel kohtingutel käies on kõik väga põnev, kõhus on liblikad ja elu tundub lausa täiuslik. Sa oled armunud ja õnnelik, ent kuidas saada teada, kas teie tunded on vastastikused või äkki tahab ta sinult ainult ühte asja – seksi?

Allpool toome välja 3 lihtsat tõde, mille abil saad tema kavatsustes lihtsamini selgusele jõuda:

1. Ta räägib väga palju iseendast.

Kui ta räägib pidevalt ainult iseendast, oma huvidest ja hobidest, siis tasub ettevaatlik olla. Kui sa näed, et teda ei huvita see, millega sina tegeled, mis elu sa elad, kas sa oled heas või halvas tujus, siis see näitab, et ta ei ole sinust tõsiselt huvitatud. Kui ta tahab sinult vaid seksi, siis ei paku talle mingit huvi see, millest sa unistad või kuhu elus jõuda tahad.

2. Ta käitub lohakalt ja matslikult.

Kui ta küsib sinult raha, jääb kohtingule hiljaks ilma mingi põhjuseta, tuleb kohale räpakates riietes, siis on kohe näha, et ta ei taha sulle muljet avaldada. Teda ei huvita, mida sa temast arvad, ta tahab sind lihtsalt voodisse saada. Sellest on kohe aru saada, kui mees käitub matslikult ja labaselt. 

3. Ta surfab kohtingul olles sotsiaalmeedias.

Esimesed kohtingud peaksid olema romantilised ning teil peaks silmi jaguma vaid teineteisele. Nutitelefoniga internetis surfamine näitab, et ta ei viitsi sinu juttu kuulata ja tegelikult ei viitsi ta isegi sellel kohtingul olla. Kui ta ei pööra sulle tähelepanu, mida sa väärid, siis lõpeta lugu viisakalt ära. 

 

Allikas: styleandbeauty.com