3 märki, mis näitavad, et ta tahab sinult ainult seksi

3 märki, mis näitavad, et ta tahab sinult ainult seksi

Kuidas saada aru, kas tal on sinu vastu tõsisem huvi või loodab ta su lihtsalt voodisse vedada ja siis ära unustada? Tegelikult on see üpriski lihtne – mehed on vahel väga läbinähtavad, tuleb vaid pisut tähelepanelikum olla ja tema käitumist analüüsida. Kindel on see, et kui sa talle tõesti meeldid, siis ta ei hakka ennast sulle peale suruma! Siin on 3 märki, mis näitavad, et ta tahab sinult vaid seksi:

Kuidas saada aru, kas tal on sinu vastu tõsisem huvi või loodab ta su lihtsalt voodisse vedada ja siis ära unustada? Tegelikult on see üpriski lihtne – mehed on vahel väga läbinähtavad, tuleb vaid pisut tähelepanelikum olla ja tema käitumist analüüsida. Kindel on see, et kui sa talle tõesti meeldid, siis ta ei hakka ennast sulle peale suruma!

Siin on 3 märki, mis näitavad, et ta tahab sinult vaid seksi:

1. Ta viib sind paar korda välja, toob lilli, kommi ja siis pärast paari esimest kohtingut kutsub enda juurde külla. See kõik on väga tore, aga kui sa talle külla minnes tunned, et ta hakkab ennast sulle peale suruma, siis tasub olla ettevaatlik. Miks? Sest kui sa talle väga meeldiksid, siis ta ei kiirustaks sind tagant. Muidugi ta tahab sinuga seksida, aga tõeline mees austab naist. Mehed, kes ennast juba pärast paari esimest kohtingut peale suruma hakkavad, tahavad üldjuhul ainult seksi – mitte tõsist suhet ega kooselu.

Muidugi on siinkohal ka erandeid – kui te tunnete juba esimesel kohtingul, et te olete teineteise jaoks loodud, siis jah, te hüppate ilmselt ka voodisse varem. Aga kui sina tunned, et sa ei ole veel valmis temaga magama, siis ta peab seda austama – kui ta sinust lugu peab muidugi.

2. Te olete paar korda väljas käinud, aga sa ei tea temast ikka veel midagi ja ta ei küsi sinu kohta üldse midagi. Kui ta viilib vastamisest kõrvale, annab sulle lühivastuseid ja ei tunne üldse mitte mingit huvi sinu vastu, siis tahab ta seksi ja ei midagi muud. Olgem ausad – kui mees ei ole sinust kui isikust huvitatud, siis tahab ta ainult sinu keha. Ära raiska oma aega selliste meeste peale – sa oled paremat väärt.

3. Te käite kohtingutel, kuid sa tunned, et ta ei näe oma välimusega üldse vaeva ja käitub matslikult. See kõik näitab, et ta ei austa sind ja tal polegi plaanis sulle muljet avaldada – ta ei pea sind kallisse restorani viima, ka romantiline piknik on igati armas idee. Kui mees on sinust huvitatud pikemas perspektiivis, siis tahab ta sulle endast võimalikult head muljet jätta. Ta näeb vaeva oma välimusega, ta uurib sinu käest, mida sina teha tahaksid ja kuhu sa minna tahaksid. Sellest saab kohe aru, kui mees tõepoolest näeb vaeva, et sulle head muljet jätta.

Karin Karu