3 märki, mis viitavad, et mees valetab sulle

8 kommentaari
3 märki, mis viitavad, et mees valetab sulle

Interneti vahendusel tuttavaks saamine on küll lihtne ja mugav, kuid samas ka ohtlik. Me ei tea kunagi, kas mees, kellega tuttavaks oleme saanud, valetab või räägib tõtt.  Kui sa pole kindel, kas noormees, kellega suhtled, ikka räägib tõtt, siis loe läbi need 3 punkti ja tee omad järeldused!

Interneti vahendusel tuttavaks saamine on küll lihtne ja mugav, kuid samas ka ohtlik. Me ei tea kunagi, kas mees, kellega tuttavaks oleme saanud, valetab või räägib tõtt. 

Kui sa pole kindel, kas noormees, kellega suhtled, ikka räägib tõtt, siis loe läbi need 3 punkti ja tee omad järeldused!

1) Tema Facebooki kontol on vaid üks või kaks profiilipilti. Väga lihtne on teha endale konto ning kasutada seal internetist võetud pilte. Kui oled noormehega mõnda aega suhelnud, palu tal endale pilte saata. Kui ta leiab mitu põhjust, miks ta seda teha ei saa, siis on asi kahtlane.

2) Ta elab sinu lähedal, kuid ta leiab alati põhjuse, miks ta ei saa kokku saada. See võib tähendada, et ta valetab oma elukoha kohta ja neid valesid võib tal ilmselt veelgi olla. Kuni sa pole inimesega kokku saanud, ära enda kohta infot jaga, sest sa ei tea, kellega tegelikult tegu võib olla.

3) Ta tundub liiga hea, et olla tõsi. Sellisel juhul see ilmselt ongi nii – ta valetab enda kohta kõike. Liiga ilusad pildid, suur elamine, auto, palju raha, väidetavalt kõrge positsiooniga töökoht – tekib küsimus, miks siis selline mees üldse veel vaba on? Usalda, aga kontrolli!

Allikas: www.womanitely.com