3 MEHETÜÜPI, kellega kõik naised abielluda tahaksid

Ei ole olemas täiuslikku meest, ent on olemas teatud iseloomujooned ja põhimõtted, mis mehe väärtust naise silmis tõstavad ning ta teistest ihaldusväärsemaks muudavad. Võiks arvata, et ka majanduslik seis on siinkohal oluline, kuid see ei vasta tõele - on olemas faktoreid, mis on tunduvalt hinnalisemad.

Ei ole olemas täiuslikku meest, ent on olemas teatud iseloomujooned ja põhimõtted, mis mehe väärtust naise silmis tõstavad ning ta teistest ihaldusväärsemaks muudavad. Võiks arvata, et ka majanduslik seis on siinkohal oluline, kuid see ei vasta tõele – on olemas faktoreid, mis on tunduvalt hinnalisemad.

Millised mehetüübid mõjuvad naistele kõige atraktiivsemalt ning milline mees suudab pea iga naise endasse armuma panna? Kolm sellist mehetüüpi on välja toodud allpool:

1. Ennast väärtustav enesekindel mees

Mees, kes kontrollib ennast ja seda, mis toimub tema ümber. Tal on eriline aura, mida on tunda juba eemalt ning naistele mõjub see lausa uimastavalt. Ta ei ole kunagi armukade ning isegi kui tema naine suhtleb mõne kena meesterahvaga, ei muutu ta ebakindlaks ning just see suhtumine ja olek panebki naised teda ihaldama.

2. Kunstihingega seiklusjanuline mees

Mees, kes saab hakkama igas olukorras ning on elus nii mõndagi näinud. Ta ei karda tulevikku, vaid naudib hetkes elamist ja suudab elu nii põnevaks teha, et sa tunned, justkui oleksid muinasjuttu sattunud. Kõige selle juures tunnevad naised sellise mehe kõrval ennast hoitud ja turvalisena, sest ta tõepoolest suudab igast olukorrast välja tulla. 

3. Intelligentne ja eneseteadlik mees

Mees, kes teab, mida ta tahab ja teab ka seda, kuidas seda saada. Ükski tema samm pole suvaline, vaid läbimõeldud ja kaalutletud ning seetõttu jõuab ta elus kaugele ja teenib ka teiste lugupidamise. Ta on naiste seas kõrgelt hinnatud tänu oma intelligentsile ning võidujanule saavutada kõik eesmärgid. Tema kõrval ei pea naine muretsema tuleviku pärast, sest mees on need sammud teie mõlema eest ise läbi mõelnud.

Allikas: sheknows.com