3 NAISTE HARJUMUST, mis meestele halle juukseid põhjustavad

3 NAISTE HARJUMUST, mis meestele halle juukseid põhjustavad

Meil kõigil on harjumusi, mis kaaslasele halle juukseid põhjustada võivad. Osad kombed kipuvad olema ent sellised, mida ise peame süütuks, aga tegelikult meie kallimale väga närvidele käivad. Ajakiri Cosmopolitan pani kirja naiste kolm põhilist harjumust, mis meestele liigset stressi tekitavad. 

Viha pidamine.

Inimesed, kelle partnerid saavad riidudest kergemini üle, on oma suhtega rohkem rahul. Kui kallim tõstatab aina uuesti ja uuesti esile vanu asju, on suhte teine osapool õnnetu, kuigi näiliselt peaks riid ammu lahendatud olema.

Ultimaatiumi esitamine.

Kui partner üritab riiu ajal kasutada võimu, võtab teine pool seda ohumärgina. Ultimaatiumi esitamine on klassikaline näide kooselus domineerimisest. Tee seda/ära tee seda – selline käitumine paneb partneri tundma nõrkust ja raevu.

Mitte rääkimine.

Eriti kipuvad haavatavaks pooleks just mehed olema, sest naised maandavad sageli oma tundeid sõpradega rääkides. Meestele on tihtipeale oma kallim ainus oluline suhtluspartner, kellega saab rääkida eraelu puudutavatel teemadel. Kui naine ei suhtle mehega, ei pruugi viimasel olla kedagi, kellega oma tundeid jagada.