3 OHUMÄRKI, ET mees petab või tahab sind maha jätta

3 OHUMÄRKI, ET mees petab või tahab sind maha jätta

Kui koos on oldud pikki aastaid ning teineteisega on läbinisti ära harjutud, siis on ka väiksemad muutused märgatavad ning enamasti ütleb sisetunne kohe, kui suhtes on midagi paigast ära. Teisalt ei taha enamus inimesi endale tunnistada seda, et nende kallimal on keegi teine ning alateadvus võib siinkohal isegi valetada.

Kui koos on oldud pikki aastaid ning teineteisega on läbinisti ära harjutud, siis on ka väiksemad muutused märgatavad ning enamasti ütleb sisetunne kohe, kui suhtes on midagi paigast ära. Teisalt ei taha enamik inimesi seda endale tunnistada, et nende kallimal on keegi teine ning alateadvus võib siinkohal isegi valetada.

Kui sa kardad, et sinu kallimal on keegi teine, aga sa ei tea seda, siis tasub tähelepanu pöörata väikestele asjadele. Allpool on välja toodud kolm märki, mis viitavad sellele, et suure tõenäosusega on sinu kallimal tekkinud kõrvalsuhe või plaanib ta sind maha jätta.

1. Midagi on puudu

Sa tajud seda, et midagi on teie suhtes puudu ja midagi oleks justkui muutunud. Sina oled ikka endine, aga mehe suhtumine ja see, kuidas ta sinuga räägib, on muutunud ja seda mitte heas mõttes. Sa ei tunne enam turvatunnet, kui sa temaga koos oled. Pigem tajud sa seda, et mees hoiab ennast eemale ja väldib lähedust.

2. Ta lõhnab teistmoodi

Tunned tema juures teist lõhna ja see on uus. Kui mehel tekib armuke või ta on otsustanud eluga edasi liikuda, siis tekib neil tihtipeale vajadus millegi uue järele ning uus lõhn rahuldab selle muutuse vajaduse. Kui te varasemalt käisite koos lõhna ostmas, siis nüüd tegi ta seda üksi ja ilmselt ta isegi ei räägi sulle sellest.

3. Ta on oma välimust muutnud

Ta on hakanud oma välimusele palju rohkem rõhku panema ning võibolla ehk isegi ennast paremasse füüsilisse vormi ajanud. Tema toitumisharjumused ja eelistused on muutunud, ta näeb parem välja. Kõik need pisiasjad, millele ta oma välimuse osas tavaliselt tähelepanu ei pööranud, on nüüd oluliseks muutunud.

Allikas: sheknows

 

Sarnased artiklid