3 OHUMÄRKI, ET SINU KALLIM on leidnud endale armukese

3 OHUMÄRKI, ET SINU KALLIM on leidnud endale armukese

Kui sa tajud juba mõnda aega, et midagi on teie suhtes valesti ja seda just negatiivses suunas, siis on võimalik, et üks osapool on leidnud enda ellu uue inimese. Emotsioone on raske kontrollida ning armumine võib juhtuda ka siis, kui me seda ise ei taha. Enne kui oma kallimaga sel teemal rääkida, tasub veenduda, et selleks on ka põhjust.

Kui sa tajud juba mõnda aega, et midagi on teie suhtes valesti ja seda just negatiivses suunas, siis on võimalik, et üks osapool on leidnud enda ellu uue inimese. Emotsioone on raske kontrollida ning armumine võib juhtuda ka siis, kui me seda ise ei taha. Enne, kui oma kallimaga sel teemal rääkida, tasub veenduda, et selleks on ka põhjust.

Allpool on välja toodud kolm ohumärki, mis viitavad, et sinu elukaaslane on armunud kellessegi teisesse:

1. Seks on muutunud

Kui mehel on tekkinud armuke, siis suure tõenäosusega on ta juurde õppinud ka mõne uue nipi, mida ta magamistoas selle naisega kasutab. Kui sa tajud, et seksi ajal on midagi muutunud, siis pole välistatud, et ta on saanud uusi õpetusi teiselt naiselt.

2. Ta tundub kuidagi eemal olevat oma mõtete ja olekuga

Isegi kui sa oled temaga koos ja kedagi teist ei ole, tunned sa, et ta oleks nagu kuidagi kaugel eemal. Teie vahele on justkui nähtamatu sein tekkinud, millest on võimatu läbi murda. See näitab, et mees on oma emotsioonidega kusagil mujal ja ta ei mõtle sinule, vaid kellelegi teisele. Kui ta ei taha sellest sulle ka rääkida ning lausa ärritub, kui sa uurid, mida ta mõtleb, siis ilmselt on sinu kahtlustel tõepõhi all.

3. Ta veedab üha rohkem aega sinust eemal

Ta leiab üha enam võimalusi, kuidas kodust eemal olla ja sinuga vähem koos aega veeta. Sa juba tunned, et ta ei tahagi sinuga kahekesi olla ja kui ta sind vaatab, siis sa ei näe tema silmis enam seda armastust ja soojust, mis seal varem oli. Kui ta ei taha sinuga koos midagi teha, siis sellel peab olema ka kindel põhjus ning antud olukorras on sul õigus teada, miks see nii on.

Allikas: sheknows