3 OOTAMATUT ASJA, MIS mehe naise järele pöördesse ajavad

Mehed võivad vaimustusse sattuda üsnagi ootamatutest asjadest ja situatsioonidest, mis naisele isegi pähe ei tule - see pole tugev meik ega ülimalt liibuv kleit, mis vastassugupoole hulluma ajab. Just need väikesed nüansid võivad mehe hulluma panna.

Mehed võivad vaimustusse sattuda üsnagi ootamatutest asjadest ja situatsioonidest, mis naisele isegi pähe ei tule – see pole tugev meik ega ülimalt liibuv kleit, mis vastassugupoole hulluma ajab. Just need väikesed nüansid võivad mehe hulluma panna.

Allpool on välja toodud kolm ootamatut asja, mis iga mehe naise järele pöördesse ajavad:

1. Iseloom

Väga vähe on naisi, kellel on niivõrd mõnus ja spontaanne iseloom, et kõik mehed lausa tahavad temaga koos aega veeta ja lõpuks ka ära armuvad. Välimus ei ole number üks – kui ilusa naise taga on kohutav iseloom, siis paneb mees varem või hiljem jooksu. Võrratu iseloomuga naine on aga keegi, kellega ennast alatiseks siduda tasub, sest temaga tõepoolest saab koos olla nii heas kui ka halvas. 

2. Pestud juuksed

Mitmed uuringud on näidanud, et äsja pestud juuksed erutavad mehi kordades rohkem kui viimse detailini seatud soeng. Pole midagi seksikamat kui puhas ja hoolitsetud nahk ning juuksed.

3. Mehe triiksärk ja kannikaid paljastavad püksid

Lohvakas särk ja ülimalt lühikesed püksikud on kombinatsioon, millele mees jääb alati järele vaatama. Kusjuures ka kannikaid paljastavad lühikesed teksapüksid on meeste silmis palju seksikamad kui miniseelik ja mis seal salata – tegelikult võivad jalas olla ka pikad teksad, ent kui kannika osas on paar lõiget tehtud, siis juba see vaatepilt võtab põlvist nõrgaks ja tõmbab tähelepanu.

Allikas: sheknows