3 OOTAMATUT LAUSET, mida tüli ajal öelda

3 OOTAMATUT LAUSET, mida tüli ajal öelda

Pea igaüks meist on algatanud kallimaga tüli, ilma et selleks tegelikult mingit põhjust oleks. Kuna aga mõlemad juba vihased on, siis riid vaid kasvab ning võite üksteisele öelda asju, mida te tegelikult kumbki ei mõtle ning pärast kahetsete. Kui oled aga tüli algatanud ning seda koheselt ka kahetsenud, proovi öelda neid allpool toodud kolme lauset ning vaata, kuidas kallim hetkega leebub.

Kallis, ka mina olen süüdi.

Enda süü tunnistamine on raske, kuid tasub ennast ära. Kahjuks kipume aga suure riidlemise käigus ära unustama, et ka ise süüdi olla võiksime. Ära veereta kogu süüd kallima kaela, vaid oska oma tegude eest ise vastutada.

Mille üle me tegelikult riidleme?

Kui tüli on paisumas liiga suureks, hingake mõlemad sisse ja välja ning küsige endalt, et mille üle te õigupoolest riidlete. Kui te kumbki ei suuda põhjust leida, mõelge järele, kas tülitsemine on kogu seda karjumist ja vaikimist väärt.

Ma armastan sind!

Ükskõik kellega sa ka ei riidleks, see üllatav lause muudab su kaaslase hetkega relvituks ning paneb ta oma sõnade üle järele mõtlema. Armastust pole tüli käigus küll lihtne avaldada, kuid see paneb mõlema mõtted hoopis teises suunas liikuma. 

 

allikas: Women’s Health

Sarnased artiklid