3 põhjust, miks nutitelefonis surfamine võib suhte rikkuda

3 kommentaari
3 põhjust, miks nutitelefonis surfamine võib suhte rikkuda

Nutitelefoni omamine on tänapäeva ühiskonnas täiesti tavaline nähtus ning sotsiaalmeedias surfamisest on paljudel tekkinud sõltuvus. Karm tõde on see, et paljudel meist tundub olevat kaks elu – päris elu ja see elu, mida me sotsiaalmeedias elame. Kui sa aga oled suhtes, siis võib liiga aktiivne elu sotsiaalmeedias teie suhtele ühel hetkel saatuslikuks saada. Allpool on välja toodud kolm punkti, mil moel sotsiaalmeedia ja nutitelefonis surfamine suhtele kahjulik võib olla:

Nutitelefoni omamine on tänapäeva ühiskonnas täiesti tavaline nähtus ning sotsiaalmeedias surfamisest on paljudel tekkinud sõltuvus. Karm tõde on see, et paljudel meist tundub olevat kaks elu – päris elu ja see elu, mida me sotsiaalmeedias elame. Kui sa aga oled suhtes, siis võib liiga aktiivne elu sotsiaalmeedias teie suhtele ühel hetkel saatuslikuks saada.

Allpool on välja toodud kolm punkti, mil moel sotsiaalmeedia ja nutitelefonis surfamine suhtele kahjulik võib olla:

1. Sinu kallim ei tea sinu sotsiaalmeedia elust piisavalt palju

Kui sa veedad ühe kolmandiku oma päevast nutitelefoni ekraani vaadates ning kes teab mida tehes, siis ära varja seda oma kallima eest. Kui ta tunneb, et sul on nii-öelda varjatud elu, millest tema midagi ei tea, siis hakkab see suhet seestpoolt õõnestama ja võib tülisid põhjustada. Ole avameelne ja aus ning muidugi on oluline, et ka sinu kallim ei varjaks sinu eest seda, mida ta sotsiaalmeedias teeb. Sellest ajast saadik, mil internet hakkas meie eludes niivõrd suurt rolli mängima, on ka suhted palju hapramaks muutunud. Ära lase seda oma suhtes juhtuda.

2. Kui sinu kallim sorib sinu nutitelefonis, siis tal on ilmselt ka põhjus

Kui sinu kallim tunneb, et teie suhtes pole kõik korras, hakkab ta põhjuseid otsima ning sinu arvutis või nutitelefonis sorimine on asi, mida ta sellises olukorras ilmselt ka teeb. Selle asemel, et vihaseks saada, ürita mõista, miks ta seda tegi? Äkki oled sina ise selles süüdi? Kui teie suhtes on usaldus ja teineteise mõistmine, siis tegelikult ei tohiks sellest midagi hullu juhtuda, kui te teineteise telefonides sorimas käite – teil pole ju midagi varjata? Kust üldse sai alguse selline arusaam, et me ei tohi oma partneri tehnikavidinaid puutuda? 

3. Kui sa paned oma nutitelefonile parooli peale ja kallimale ei ütle, mis see on

On täiesti arusaadav, et sa ei soovi, et võõrad saaksid sinu asjades sorimas käia ning seetõttu paned sa oma nutitelefonile parooli peale. Aga kui sa otsustad, et sinu kallim ei pea seda teadma, siis parem oleks ümber mõelda. Mida rohkem asju suhtes teineteise eest varjatakse, seda rohkem see suhe kannatab. Armastus ja õnnelik suhe vajavad hoolitsust! Usaldus, austus ja turvatunne on iga suhte alustaladeks ning neid alustalasid uuesti üles ehitada on raske, seega pigem tuleks neid hoida.

Allikas: elitedaily.com