Reklaam sulgub sekundi pärast

3 PÕHJUST, MIKS pärast lahkuminekut oma eksmees Facebookist kustutada

Lahkuminek on alati valus ning paratamatult saab üks osapool rohkem haiget kui teine. Raskeim samm, mis mõlemal osapoolel pärast lahku minekut teha tuleb, on teineteisest lõplikult lahti laskmine ning tihtipeale seda ei suudeta. 

Lahkuminek on alati valus ning paratamatult saab üks osapool rohkem haiget kui teine. Raskeim samm, mis mõlemal osapoolel pärast lahkuminekut teha tuleb, on teineteisest lõplikult lahti lasta ning tihtipeale seda ei suudeta. 

Ainus võimalus eluga edasi minekuks ja uuesti õnnelikuks saamiseks on valust vabanemine ning selle nimel on lausa vajalik oma eksmehest täielikult eemale saada. 

Allpool on välja toodud kolm põhjust, miks sa peaksid pärast lahkuminekut oma mehe Facebookist kustutama:

1. Sa vajad aega, et valust üle saada.

Kui sa teda iga päev sotsiaalmeedias näed, kisub see üha uuesti haavad lahti ning sul puudub võimalus eluga edasi minna. 

2. Sa raiskad oma energiat.

Sa ei saa sinna midagi parata, sest iga kord, kui sa teda näed, tekitab see sinus uusi valusaid emotsioone ja see röövib sinult energiat, mida sul tegelikult on vaja selleks, et eluga edasi minna.

3. Sa ei suuda edasi minna.

Maailm on täis põnevaid inimesi ning igaühele leidub kusagil keegi, ent selleks, et taas armuda, peab süda valust vabaks saama. Nähes oma endist kallimat, ei suuda süda seda teha.

Allikas: Yourtango