3 PÕHJUST, MIKS PEAKS KALLIMAGA eraldi voodites magama?

Paarike ei pea ilmtingimata üksteise kaisus magama, et olla lähedane. Woman’s Day leidis kolm head põhjust, miks peaks magama eraldi voodites.

Ärkad puhanuna

Woman’s Day poolt intervjueeritud eksperdi sõnul võib koos magav paar teineteist öö jooksul koguni kuuel korral üles äratada. Eraldi voodites magades ei häiri sind kaaslase norskamine, sonimine või muu vastav ning mõlemad osapooled saavad nautida rahulikku ja kosutavat und.

See vürtsitab seksuaalelu

Eraldi voodites magamine võib parandada ka paari seksuaalelu. Sellisel juhul seksib paar tõenäoliselt tõesti siis, kui kirg emma-kumma vallutab. Seega ei saa seks muutuda rutiinseks toiminguks, mis leiab aset vaid sellepärast, et õhtuti mõlemad sama teki alla satuvad. Eraldi voodi sunnib paari ka igapäevaellu rohkem füüsilist puudutamist tooma. “Sa ei saa kallima puudutamiseks vaid ümber pöörata, vaid sa pead teadlikult tähelepanu otsima. See aitab teil hinnata suhte füüsilist aspekti, te ei võta seda enam iseenesestmõistetavalt,” sõnas ekspert.

Võid nautida oma aega

Aah, oma voodi, kus võib laiutada ja magada nii, nagu soovid. Lisaks sellele hindab eraldi magav paar kindlasti oma aega, mida nad saavad magama minnes nautida. Stressis ja pahur osapool võib lõõgastuda privaatselt oma voodis, samal ajal kui teine saab enne magamaminekut veel ühe osa oma lemmikseriaali vaadata.