3 põhjust, miks suhtest hõivatud mehega ei saa kunagi asja

3 põhjust, miks suhtest hõivatud mehega ei saa kunagi asja

Öeldakse, et keelatud vili on magus ja see vastab tõele, eriti veel siis, kui tegu on inimsuhetega. Pole harv juhus, kui kokku saavad kaks inimest, kellest üks on hõivatud, ent sellegipoolest tekib nende vahel armuromaan. Emotsioone on raske kontrollida, pigem kontrollivad tunded meid endid ning suudavad vahel ka mõistuse üle kavaldada. Me loodame, et sellest armusuhtest kasvab välja midagi tõeliselt suurt ja tõsist ning et ta jätab oma senise kallima maha. Tõenäosus, et sellisest situatsioonist alguse saanud suhtest midagi tõsist areneb, on väga väike ja allpool on välja toodud 3 põhjust, miks see nii on! 

Öeldakse, et keelatud vili on magus ja see vastab tõele, eriti veel siis, kui tegu on inimsuhetega. Pole harv juhus, kui kokku saavad kaks inimest, kellest üks on hõivatud, ent sellegipoolest tekib nende vahel armuromaan. Emotsioone on raske kontrollida, pigem kontrollivad tunded meid endid ning suudavad vahel ka mõistuse üle kavaldada. Me loodame, et sellest armusuhtest kasvab välja midagi tõeliselt suurt ja tõsist ning et ta jätab oma senise kallima maha.

Tõenäosus, et sellisest situatsioonist alguse saanud suhtest midagi tõsist areneb, on väga väike ja allpool on välja toodud 3 põhjust, miks see nii on! 

1. Mehe naine saab teie suhte jälile ja see ei lõppe sinu jaoks hästi.

Naised võivad väga julmad olla, ja kui sinu suure armastuse õige elukaaslane saab aru, et sina oled see, kes tema ellu on sekkunud ning tema eraelu lõhub, jääd sina kaotajaks. Ükspuha kui väga sa seda meest ka ei ihaldaks, ta ei jaksa lõputult kahe heinakuhja vahet joosta ning peab oma valiku tegema varem või hiljem. Arvestades seda, kui mugavad mehed on, siis vaevalt, et ta viitsib ühe armusuhte pärast oma elus nii suurt muudatust teha ja sinuga päriselt ka kokku kolida. See juhtub vaid siis, kui sina tõepoolest oledki tema elu armastus. Arvestada tuleks ka seda, et kunagi, kui ta oma elukaaslasega tuttavaks sai, siis vaatas ta seda naist sama armunud pilguga kui ta praegu sind vaatab, aga see läheb üle ja siis saabub rutiin. 

2. Sinu enesehinnang saab kannatada.

Nii kaua, kuni see mees elab koos oma päris naisega, oled sina teisel kohal ja sinna sa suure tõenäosusega ka jääd. Ta ei taha oma naisele vahele jääda, seega jätab ta vajadusel ära ka teie kohtumisi ja sa ei saa talle kindel olla. Ta ajab sul pea sassi, ja siis sa lihtsalt ootad tema kõnet, kui see tuleb ja te saate kokku, tunned sa end justkui elu oleks täiuslik, aga kui ta teatab, et ta ei saa sinuga kohtuda, sest tema naisel on ootamatud plaanid, siis sinu enesetunne langeb. Selline emotsionaalne ebatasakaal on kahjulik ja võib sinu enesehinnangu maatasa teha. Sa väärid meest, kes oleks sinu jaoks alati olemas, seega ära vali suhet, kus sa oled teisel kohal. 

3. Isegi siis kui ta valib sinu, ei suuda sa teda mitte kunagi täielikult usaldada.

Teadmine, et sa elad koos mehega, kes jättis oma pikaajalise elukaaslase sinu pärast maha, ei ole hea. Sest ta võib täpselt samamoodi käituda ka sinuga. Nii kaua, kuni teie suhe on värske ja kirg alles, on kõik korras, aga kohe kui saabub rutiin – ja see saabub, siis ei tea sa kunagi, millal tal kõrvalsuhe tekib ja millal ta sinu välja vahetab mõne uuema mudeli vastu.

Allikas: elitedaily.com