3 põhjust, miks tuleks habemega mehest eemale hoida

3 põhjust, miks tuleks habemega mehest eemale hoida

Kuigi viimasel ajal on mehed habemest suurde vaimustusse sattunud, selgus nüüd miski, mis peaks kõik naised habemega meestest eemal hoidma! Uue uuringu kohaselt petavad, tülitsevad ja varastavad habemega mehed tunduvalt suurema tõenäosusega, kui mehed, kes oma lõua eest igapäevaselt hoolt kannavad. 

Kuigi viimasel ajal on mehed habemest suurde vaimustusse sattunud, selgus nüüd miski, mis peaks kõik naised habemega meestest eemal hoidma! Uue uuringu kohaselt petavad, tülitsevad ja varastavad habemega mehed tunduvalt suurema tõenäosusega kui mehed, kes oma lõua eest igapäevaselt hoolt kannavad. 

Sotsiaalmeedia lehekülje Eva poolt läbi viidud uuringu raames küsitleti 2000 meest ja tulemused olid pisut hirmutavad. Selgus, et 47% habemega meestest olid oma naisele truudust murdnud, samas oli taolise teoga hakkama saanud vaid 20% habemeta meestest. 47% habemikest tunnistas, et nad mingil määral naudivad tülitsemist, isegi kaklemist, raseeritud meeste puhul oli see näitaja 29%. 40% habemikest on minevikus vargusega hakkama saanud, habemeta meestest on sama teinud vaid 17%. 

Lisaks selgus veel midagi põnevat! 62% naistest leiab, et habemega mehed pole atraktiivsed. 44% neist naistest arvab, et habe on väga ebahügieeniline. 

Üks Eva asutajatest, Jen Wikholm kommenteeris uuringu tulemusi järgnevalt: “On selge, et naised eelistavad siiski ilma habemeta mehi. Mehed tahavad küll trendidega kaasa minna, aga nad peaksid enne habeme kasvatamist siiski pikalt järele mõtlema.” 

 

unilad.co.uk