3 RÄPAST SALADUST, MILLEST NAISED oma meestele kunagi ei räägi

Igal naisel on vähemalt üks saladus, mida ta tegelikult mitte kellelegi rääkida ei taha ja kui asi puutub meestesse, siis on loomulik, et vastassugupoole silmis soovitakse ennast ikka parimast küljest näidata. See aga ei tähenda, et neid saladusi ei eksiteeri. On teatud asju, millest naised ei taha oma meestele kunagi rääkida.

Igal naisel on vähemalt üks saladus, mida ta tegelikult mitte kellelegi rääkida ei taha ja kui asi puutub meestesse, siis on loomulik, et vastassugupoole silmis soovitakse ennast ikka parimast küljest näidata. See aga ei tähenda, et neid saladusi ei eksisteeri. On teatud asju, millest naised ei taha oma meestele kunagi rääkida.

Tegu on üsnagi inimlike saladustega, millest meestel õrna aimugi pole! Kuid mis on need kolm räpast saladust, mida naised oma meeste eest kiivalt varjavad?

1. Kehakaal

Miskipärast kipub enamik naisi oma kehakaalu väiksemaks valetama ning tegelikult solvutakse juba siis, kui mees julgeb poetada lause, et naine on kaalus juurde võtnud ja võiks hakata trenni tegema. Kehakaalunumber on paljude jaoks murekoht ja sellest ausalt rääkida ei soovita, sest see tekitab piinlikkust. Siiski tasub sel teemal aus olla – seda nii iseenda kui ka oma mehe vastu. Kui tõesti kehakaal on tõusnud ja vaja oleks ennast käsile võtta, siis miks mitte alustada kohe täna? Probleemi edasilükkamine ei aita.

2. Söögiisu

Arvatakse, et mehed on suure isuga ja söövad palju, ent leidub naisi, kes on võimelised ka mitme mehe eest sööma ning peavad piinlikkuse vältimiseks pidevalt oma söögiisu kontrollima. Üksi olles süüakse aga kordades rohkem ja paraku kaasneb sellega tihtipeale ka kaalutõus. Tegelikult ei tasu siinkohal mehele valetada – süües oma isu alati täis ning eelistades kvaliteetset, tervislikku toitu, ei teki ka kaaluprobleemi.

3. Kadedus

Kadedus on halb iseloomujoon, mida on õnneks võimalik õppida kontrollima, ent see pole sugugi nii lihtne. Paljud naised tunnevad kadedust just oma sookaaslaste peale ning pahatihti väljendatakse seda sapiste kommentaaride näol või mustatakse inimest tema selja taga. Kadedus teeb inimese õnnetuks ning tegelikult võiks sellesse suhtuda pisut teise nurga alt – kui sa tunned, et oled kellegi peale kade, siis analüüsi oma peas, miks see nii on ja mida sa saaksid teha, et sa ei tunneks neid emotsioone? Kuidas muuta iseennast paremaks ja edukamaks inimeseks? Suure tõenäosusega on sul sellelt inimeselt nii mõndagi õppida ning just seda sa tegema peaksidki. Selle asemel, et tunda kadedust ja lasta sellel tundel ennast räsida, paranda iseennast ja oma suhtumist.

Allikas: sheknows