3 SALADUST, MIDA SA oma mehe kohta kunagi välja rääkida ei tohi

Me elame sotsiaalmeedia ajastul, kus vahel tundub, et kõik, mis meie elus toimub, on teatud mõttes justkui avalik info ning vaadates Instagrami tehtud postitusi, on selge, et ka suhete teemal räägitakse üsnagi avalikult. Kuid on asju, mida ei tohiks mitte kunagi välja rääkida.

Me elame sotsiaalmeediaajastul, kus vahel tundub, et kõik, mis meie elus toimub, on teatud mõttes justkui avalik info ning vaadates Instagrami tehtud postitusi, on selge, et ka suhete teemal räägitakse üsnagi avalikult. Kuid on asju, mida ei tohiks mitte kunagi välja rääkida.

Suhe on kahe inimese vaheline side, mida tuleb hoida ning selleks, et suhtes püsiks usaldus ja austus, ei tohiks oma kallima kohta mitte kunagi paljastada järgnevaid asju:

1. Seks

Mehe oskused või oskamatus magamistoas on info, mida ei tasu isegi oma sõbrannaga arutada, sest kunagi ei tea, kuidas kuulujutt alguse võib saada ja seda hiljem maha vaigistada on raske. See, mida te magamistoas teete, on intiimne info ja sotsiaalmeedia ei ole koht, kus seda teemat arutada.

2. Tülid

Kõik paarid tülitsevad omavahel, ent sel teemal kusagil mujal arutelu pidada on üsnagi rumal, sest ühtegi probleemi see ei lahenda. Küll aga võib sinu teine pool solvuda ja tunda ennast puudutatuna, et sa läksid teievahelisi konflikte mujale lahkama. 

3. Raha

See, kui palju sina või sinu kallim palka saab, võib tunduda küll süütuna näiv info, ent tegelikkuses toob rahast rääkimine alati kaasa konfliktiohu. Kui sa soovid oma palgast rääkida, siis see on sinu valik, ent oma kallima sissetulekust ei sobi sotsiaalmeedias ega kusagil mujal kindlasti rääkida.

Allikas: womanshealthmag