3 SODIAAGIMÄRKI, KEDA 2017. aastal võib tabada ootamatu rikkus

4 kommentaari
3 SODIAAGIMÄRKI, KEDA 2017. aastal võib tabada ootamatu rikkus

Raha ei tee õnnelikuks, ent tegelikkuses on selles ütluses kaks poolt ja see pole sugugi nii must ja valge. Raha abil on võimalik muuta oma elus asju, mida ilma rahata teha ei õnnestu, ent siiski armastust selle eest osta ei saa ja eluõnne samuti mitte. Tõele näkku vaadates tuleb aga tõdeda, et igaüks tahaks rohkem raha.

Raha ei tee õnnelikuks, ent tegelikkuses on selles ütluses kaks poolt ja see pole sugugi nii must ja valge. Raha abil on võimalik muuta oma elus asju, mida ilma rahata teha ei õnnestu, ent armastust selle eest siiski osta ei saa ja eluõnne samuti mitte. Tõele näkku vaadates tuleb aga tõdeda, et igaüks tahaks rohkem raha.

Kuid millistel sodiaagimärkidel on astroloogide sõnul sel aastal kõige suurem tõenäosus rikastuda? 

KAKSIKUD

Mitte kõik selle märgi esindajad ei saa ootamatult rikkaks, ent need, kes on aastaid tööd teinud ja vaeva näinud ning tõepoolest ka teavad, mida nad elult tahavad, võivad just sel aastal saada kätte tasu selle kõige eest, mida nad teinud on. Ära anna alla, näe vaeva edasi ja liigu sihikindlalt oma unistuste poole.

LÕVI

Lõvi rabab alati mitmel rindel, sest ta ei oska elada ilma rahata ja tunneb ennast kehvasti, kui taskud on tühjad. Sel aastal võib ühest valdkonnast, millega Lõvi on juba mõnda aega tegelenud, tulla ootamatu summa. Kuula oma sisetunnet ja tee otsuseid vastavalt sellele, mis tundub õige.

VÄHK

Vähk on eluaegne töörabaja, kes ei oska puhata ning isegi siis, kui talle suurem rahasumma sülle sajaks, teeks ta tööd edasi, sest see on Vähi loomuses. Sel aastal peaks Vähki ootamatult tabama positiivne üllatus ja seda just rahalisest aspektist vaadates. Kindel on see, et Vähk on selle igati ära teeninud ja ei pea kellelegi selgitusi andma.

Allikas: mindbodygreen