3 sõna, mida mehed naistelt tegelikult kuulda tahavad

Kui suhtes armumisfaas läbi saab, tekib ühel hetkel paratamatult igapäevane rutiin. Muidugi see ei tähenda, et me oma kallimat vähem hindaksime, kuid hellitavaid ja häid sõnu öeldakse oma armsamale üha harvemini. Pikad tööpäevad, igapäevamured, koju jõutakse hilja õhtul olles väsinud - see kõik nõuab oma. Kuid, et mõlemad osapooled end suhtes väärtustatuna tunneksid, peab selle nimel pisut ka vaeva nägema.

Kui suhtes armumisfaas läbi saab, tekib ühel hetkel paratamatult igapäevane rutiin. Muidugi see ei tähenda, et me oma kallimat vähem hindaksime, kuid hellitavaid ja häid sõnu öeldakse oma armsamale üha harvemini. Pikad tööpäevad, igapäevamured, koju jõutakse hilja õhtul olles väsinud – see kõik nõuab oma. Kuid, et mõlemad osapooled end suhtes väärtustatuna tunneksid, peab selle nimel pisut ka vaeva nägema.

Ühelegi mehele ei meeldi näägutavad naised, kuid just seda kipume me tegema. Selle asemel, et mehele pidevalt midagi ette heita, võiks teda vahel hoopis üllatada! Selleks ei pea olema kallis kingitus, selleks ei pea tegelikult olema üldse midagi materiaalset. Mehed võivad küll armastada silmadega, kuid nad tahavad oma naiselt ka tunnustust saada! Ka mehed võivad end vahel ebakindlalt tunda ja just naise kohus ongi oma meest hoida ja hinnata – täpselt samamoodi nagu mehed peavad oma naisi hoidma.

Mida mehed naistelt kõige rohkem kuulda tahavad? Mis on need kolm sõna, mis iga mehe enesetunde hetkega lakke tõstavad? Need kolm sõna on: “Ma hindan sind!” Ja just neid kolme sõna võiksid naised oma meestele sagedamini öelda. Selleks ei pea alati kindel põhjus olema. Üllata oma meest andes talle mõista, et sa tõepoolest väärtustad teda.

Allikas: www.magazine.foxnews.com