3 SUHTEPROBLEEMI, mille pärast sa ilma asjata muretsed

Igas suhtes tuleb ette tülisid ja probleeme ning magamata öödest pole ilmselt kellegil pääsu, ent tihtipeale kipuvad naised ka väikeste asjade pärast liiga palju muretsema ja kokkuvõttes ei muuda see suhet kuidagi tugevamaks. On muresid, millele ei tasu oma energiat liigselt kulutada, sest mõni asi tõepoolest laheneb iseenesest.

Igas suhtes tuleb ette tülisid ja probleeme ning magamata öödest pole ilmselt kellelgi pääsu, ent tihtipeale kipuvad naised ka väikeste asjade pärast liiga palju muretsema ja kokkuvõttes ei muuda see suhet kuidagi tugevamaks. On muresid, millele ei tasu oma energiat liigselt kulutada, sest mõni asi tõepoolest laheneb iseenesest.

Allpool on välja toodud kolm kõige tavalisemat suhteprobleemi, mille pärast ei ole vaja oma pead vaevata – suhte arenedes suudate te need ületada ja kindlasti ei vääri need suhte lõpetamist.

1. Esimene kirg ja meeletu armumine on kadunud.

See kaob igas suhtes, aga kui teil on ühised huvid ja siiras soov koos olla, siis ei pea sellepärast üldse muret tundma. Esimene suur kirg raugeb teatud etapil igas suhtes ja see on loomulik. See asendub sügavama emotsionaalse sidemega ja teistmoodi armastusega – oluline on teise osapoolega ausalt oma tunnetest rääkida ja teda kuulata.

2. Üks osapool võtab teist iseenesestmõistetavalt.

Teatud suhteetapis on üsnagi loomulik, et teineteisega ollakse niivõrd harjunud, et ei osata enam väikeseid asju tähele panna ja neid hinnata. Teineteist hakatakse iseenesestmõistetavalt võtma ja sellele on lihtne lahendus – kui sa tunned, et sinuga käitutakse kuidagi ebaausalt või et sind ei väärtustata piisavalt, siis muuda asju nii, et teine osapool lihtsalt peab hakkama neid asju uuesti hindama. Kui ta võtab iseenesestmõistetavalt seda, et sa teed kogu aeg süüa ja koristad ja tema ei pea seda üldse tegema, siis muuda asjad ümber – teata, et nüüd nädal aega peab tema neid asju tegema ja vaata, kuidas ta reageerib. Peagi hindab ta sinu juures neid omadusi taas väga kõrgelt.

3. Fookus hajub.

Suhte alguses ollakse pühendunud teineteisele ja tundub, et miski muu siin maailmas ei loe, ent mida aeg edasi, seda rohkem see fookus hajub. Hakatakse taas keskenduma iseendale, oma tööle ja ühel hetkel võib tekkida tunne, et sa ei saa temalt piisavalt tähelepanu ja tunned end kuidagi õnnetuna. Sellises olukorras tasub ette võtta väike puhkus, kus te saate olla vaid kahekesi ja rahulikult teineteise seltskonda nautida. Ka paar päeva spaas või niisama kahekesi kodus lahendab selle mure. Kui suhtes on armastus alles, siis on ka soov kahekesi aega veeta.

Allikas: shkenows