3 TÄHEMÄRKI, kes armuvad väga kiiresti ja on kohe abieluks valmis

Vaid mõned üksikud inimesed armuvad väga kergelt ning tunnevad kohe ära, kui kohtavad kedagi, kes neile sobida võiks, ent enamus inimesi armuvad pikema perioodi jooksul ning on alguses üsnagi umbusklikud. Teatud määral on siinkohal seos ka sellel, millise sodiaagimärgiga tegu on.


Vaid mõned üksikud inimesed armuvad väga kergelt ning tunnevad kohe ära, kui kohtavad kedagi, kes neile sobida võiks, ent enamik inimesi armub pikema perioodi jooksul ning on alguses üsnagi umbusklikud. Teatud määral on see seotud ka sellega, millise sodiaagimärgiga tegu on.

Allpool on välja toodud kolm tähemärki, kes kõige kiiremini armuvad ning juba peale teist kohtingut on suure tõenäosusega valmis leivad ühte kappi panema:

1. Kaksikud

See märk ei vaja aega, et õppida inimest usaldama ning kui ta kohtab kedagi, kes talle koheselt meeldib, võib armumine üksnes minutite küsimus olla. Kaksikute märk vihkab üksindust ning kui tema kõrval kedagi ei ole, otsib ta seda inimest alateadlikult seni, kuni ta leiab. Mõte üksi elamisest talle ei sobi.

2. Vähk 

Vähk armub väga kiiresti, kui kohtab kedagi, kes suudab teda lummata ja tema tähelepanu jäägitult endale võita. Tegu on loomingulise märgiga, kes armastab unistada ning kiindub vägagi kergelt, kuid teisalt on talle ka lihtne haiget teha.

3. Kaalud

Kaalude märk ei venita kunagi, vaid on valmis suhtesse hüppama ka peale üheöösuhet. Ta otsib igas inimeses head ning usub alati parimat, mis tähendab ka seda, et kohates meest, kes talle meeldib, suudab ta kõik negatiivse kõrvale jätta ning positiivsetele omadustele keskendudes armub ta kiiresti.

Allikas: Yourtango