3 TÄHEMÄRKI, KES ei räägi kunagi oma tunnetest

3 TÄHEMÄRKI, KES ei räägi kunagi oma tunnetest

Kas sinagi kuulud nende hulka, kellele ei meeldi oma tunnest rääkida ning eelistad emotsioone endale hoida? Uuringud on näidanud, et oma tunnete varjamine võib osutuda ohtlikuks. Lisaks sellele, et see võib stressi põhjustada, võib emotsioonide varjamine tuua kaasa ka südamehaiguseid ning vähki. Toome teieni kolm tähemärki, kellele ei meeldi oma tunnetest rääkida, kuid peaksid õppima seda tegema.

Veevalaja

Pole saladus, et oma tunnete jagamine on Veevalaja jaoks väga ebamugav. Neile ei meeldi tundeid käsitleda, eriti enda omasid. Kui soovid teada, mida Veevalaja tunneb, ära oota, et ta seda sulle ütlema tuleb, sest ta lihtsalt väldib teemat. Jälgi tema käitumist ja tegusid, sest need räägivad tema kohta palju rohkem.

Sõnn

Sõnn räägib oma tunnetest alles siis, kui tunneb, et ta võib teist osapoolt täielikult usaldada, kuid konks peitub selles, et tema usaldust on väga raske ära teenida. Nad pigem hoiavad tundeid endale, sest soovivad kindlad olla, et neid ei kasutata tema vastu ära. 

Neitsi

Nii kaua kuni Neitsil õnnestub vältida oma tunnetest rääkimist, lükkab ta seda edasi. Nad pigem eelistavad ise selgeks mõelda, mida nad õigupoolest tunnevad kui kellegagi sellest rääkida. Neitsi lihtsalt ei usu, et keegi teine suudaks neid mõista. 

 

allikas: yourtango