3 TÄHEMÄRKI, KES PETAVAD kõige suurema tõenäosusega

Kõik kaksteist tähemärki ei ole oma loomuselt sugugi lihtsakoelised ning suhtes olles võivad teatud konfliktid viia nad oma partneri petmiseni. Seda on võimalik ära hoida, käitudes sellistes olukordades teadlikult - psühholoogilisest aspektist lähtudes on iga tähemärk võimeline olema monogaamne.

Kõik kaksteist tähemärki ei ole oma loomuselt sugugi lihtsakoelised ning suhtes olles võivad teatud konfliktid viia nad oma partneri petmiseni. Seda on võimalik ära hoida, käitudes sellistes olukordades teadlikult – psühholoogilisest aspektist lähtudes on iga tähemärk võimeline olema monogaamne.

Allpool on välja toodud kolm tähemärki, kes kõige suurema tõenäosusega oma kallimat petavad.

LÕVI 

Lõvi märk on suhtekonflikti sattudes võimeline ka kõige väiksemast tülist suure tulekahju tekitama, sest nad on ülimalt kirglikud. Kui tüliõunaks on miski, mille vastu tal sügav kirg on, siis täpselt nii suhtub ta ka tülisse. Selleks, et suhtekonflikti lahendada, tuleb Lõvile aega anda – poolest tunnist siinkohal ei piisa. Lõvil on vaja aega, et probleem iseenda peas läbi mõelda, maha rahuneda ja alles siis tasub tagasi teema juurde minna. Kui tüli lahendatud ei saa, võib ette tulla kõrvalehüpe.

JÄÄR

Jäär on egoistlik märk, kes tahab, et kõik läheks alati nii, nagu tema seda soovib. Kui ta ei saa oma kallimalt piisavalt tähelepanu ja heakskiitu, tekib temas sisemine vimm. See vimm ajab ta petma ning ta teeb seda puhtalt kättemaksuks, mitte sellepärast, et tema tunded jahtunud oleksid. Hiljem kahetseb ta tehtut ning üritab seda varjata, kuid see ei tähenda, et seda enam kunagi ei juhtuks.

KAKSIKUD

Kaksikute märk on tihtipeale võimetu vastu võtma otsuseid – piisab väiksemast suhtekonflikist ning kaunist võhivõõrast, kes tema teele just sel hetkel saabub ja tema tähelepanu endale võidab. Kui see võõras suudab temas tekitada häid emotsioone ning panna suhtekonflikti, kus ta äsja oli, unustama, võib üheöösuhe üsnagi suure tõenäosusega aset leida.

Allikas: Yourtango