3 TÄHTKUJU, KES on linade vahel kõige kirglikumad

Ajakiri Elite Daily pani kirja kolm kõige kirglikumat ja pöörasemat tähtkuju, kes on alati valmis voodirõõme nautima. Ükskõik kui väsitav päev neil seljataga ka ei oleks olnud, on neil alati väikeseks seksiks aega. Tuleb aga meeles pidada, et alati leidub ka erandeid ning kõik inimesed ei ole ühesugused.

Jäär

Seiklushimuline ja kartmatu Jäär on alati naudinguks valmis. Nende impulsiivse ja kirgliku loomu poolest on nemad esimesed, kes oma kaaslase restorani tualetti viivad, kui kirg neid üllatab. Nad on magamistoas – ja ka väljaspool seda – täitmatud. 

Lõvi

Lõvi on magamistoa kuningas ja kuninganna. See südamlik tähemärk on enam kui õnnelik, kui saab voodis ohjad enda kätte haarata. Pelgalt tema loomulik sarm paneb sind juba riideid seljast heitma. Lõvi vajab voodis aga ohtralt komplimente, seega kiida teda ülevoolavalt. 

Skorpion

Skorpion on väga kirglik tähtkuju. Nendest lausa õhkub seksi: nad on jõulised ja tundub, et nad tõmbavad inimesi enda poole justkui nähtamatu magneti abil. Skorpioniga koos tasuks juba enne voodisseminekut turvasõna valmis mõelda, sest seks temaga võib käest ära minna.