Reklaam sulgub sekundi pärast

3 TÄHTKUJU, KES on voodis tõelised meistrid

Pea igaüks meist soovib voodis võimalikult hea olla. Suurt rolli selles, kui oskuslikud seksis oleme, mängib ka meie tähtkuju. Nimelt on olemas kolm sodiaagimärki, kellel on tänu universumile teiste ees eelis. Loe altpoolt, kas ka sina oled üks õnnelikest, kellega seksimine on huvitav ja toob põnevust.

Veevalaja

Veevalaja oskab oma kaaslast veenda voodis kõiksuguseid uusi asju katsetama. Veevalajat mäletatakse kui partnerit, kes oskab ihu ja hingega armatseda. Kui sa ei otsi liigseid emotsioone ega draamasid, siis otsi kaaslaseks just nimelt Veevalaja. Ta oskab ka ise esimest sammu teha, on enesekindel ja soovib seksis värskust kogeda. 

Skorpion

Skorpion on voodis tõeline meister, sest tal on väga kõrge libiido - nad on valmis kohe ja kõikjal seksima. Skorpioni jaoks on väga oluline, et ka partneril oleks voodis hea. Ta on avatud ja alati valmis uusi asju katsetama. Ole siiski ettevaatlik - Skorpion on küll hea voodipartner, kuid elukaaslaseks ta ei sobi.

Jäär

Jäära karisma, energia ja enesekindlus muudavad seksi vapustavaks kogemuseks. Jäära ei suuda ükski endine kallim kergelt peast heita. Neile meeldib riskida ning proovida uusi ja huvitavaid asju. Jääradele ei meeldi rutiin, seega oskavad nad ka suhtesse põnevust ja vaheldust tuua. 

 

allikas: Relationship Rules