3 TOITU, mis tapavad mehe kire oma naise vastu

Kindlasti oled lugenud sellest, et teatud toiduained mõjuvad mehe seksuaalsusele positiivselt ning tekitavad seksiisu, ent on olemas ka toite, mis mõjuvad täpselt vastupidiselt ehk siis tapavad mehes kire. Portaal Men's Fitness tõi välja kolm toitu, mida mehed oma seksuaalsuse nimel pigem vältida võiksid.

Kindlasti oled lugenud sellest, et teatud toiduained mõjuvad mehe seksuaalsusele positiivselt ning tekitavad seksiisu, ent on olemas ka toite, mis mõjuvad täpselt vastupidiselt ehk siis tapavad mehes kire. Portaal Men’s Fitness tõi välja kolm toitu, mida mehed oma seksuaalsuse nimel pigem vältida võiksid.

Kui sa ei taha oma mehe seksiisu tappa, siis ära anna talle neid toite:

1. Soja

Suurtes kogustes sojatoodete tarbimine võib vähendada vere testosteroonisisaldust ja see omakorda pärsib huvi seksi vastu. Lisaks näitab üks uuring, et sojatooted võivad sperma tootlikkusele halvasti mõjuda.

2. Rafineeritud süsivesikud

Kõik rafineeritud süsivesikud – kommid, küpsised – vähendavad mehe intiimseid huvisid ning liigses koguses suhkrurohkete maiustuste tarbimine vähendab testosterooni tootmist.

3. Hormoonidega toit

Punane liha sisaldab tihtipeale lisatud hormoone ning suures koguses tarbituna lööb see paigast ära mehe hormonaalse tasakaalu ja seksiisu.