3 TÜÜPI TÜLI, mis tähendab, et teie suhe saab läbi

3 TÜÜPI TÜLI, mis tähendab, et teie suhe saab läbi
Shutterstock

Igas suhtes tuleb ette väiksemaid ja suuremaid tülisid ning see on üksnes loomulik – meil kõigil on õigus oma arvamusele. Kuid on olemas teatud sorti tülid, mille tekkimine on selgeks ohumärgiks, et teie suhe ei ole mõeldud kestma jääma. Iga tüli nõuab kahte osapoolt ja alati on võimalus tüli üldse mitte alustada.

Need kolm tüli tähendavad suhte lõppu – see võib juhtuda varem, see võib juhtuda hiljem, ent sellise suhtumisega tugevat suhet üles ei ehita.

1. “Miks sa alati minema kõnnid” sorti tüli

Kui see tähendab seda, et üks osapool tahab rääkida ja teine ei ole kuulamisest huvitatud, siis ei saa selline suhe ka kestma jääda. Rääkimine on tugeva suhte üheks alustalaks.

2. “Ma kahetsen, et ma sinuga kokku kolisin” sorti tüli

Kui üks osapool sellise tüliga algust teeb, siis see näitab, et ta ei ole tegelikult huvitatud teie ühisest tulevikust. Isegi kui seda öeldakse purjus peaga, on selge, et teie suhe liigub vales suunas.

3. “Me oleks nagu õde ja vend” sorti tüli

See näitab väga selgelt ära, et teie suhtes on kirg kadunud ja austus teineteise vastu samuti. Sa ei vaata teda enam kui meest, vaid kui venda ja tema vaatab sind kui õde, mitte naist.

 

Sarnased artiklid