3 viga, mida pärast lahkuminekut vältida

3 viga, mida pärast lahkuminekut vältida

Teie suhe sai läbi ja sa oled õnnetu, mis iseenesest on loomulik, kuid elu läheb edasi, aeg parandab kõik haavad. Kuni sa pole temast veel üle saanud, on oht, et sa teed asju, mida hiljem kahetseda võid.  Allpool on välja toodud 3 asja, mida pärast lahkuminekut kindlasti teha ei tohiks!

Teie suhe sai läbi ja sa oled õnnetu, mis iseenesest on loomulik, kuid elu läheb edasi, aeg parandab kõik haavad. Kuni sa pole temast veel üle saanud, on oht, et sa teed asju, mida hiljem kahetseda võid. 

Allpool on välja toodud 3 viga, mida pärast lahkuminekut kindlasti teha ei tohiks!

Nr 1: Sa arvad, et üheöö suhe suvalise kutiga aitab sul eksist kiiremini üle saada. Paraku see pole nii. Üheöö suhetest ei tule kunagi midagi head, halvimal juhul võid mõne suguhaiguse pealekauba saada. 

Nr 2: Tema Facebooki kontol luuramas käimine ei tee sind samuti õnnelikuks. Jah, sa tahad teada, et kas tal on juba keegi uus ja mida ta teeb, kuid tema kontol luuramas käimine on halb mõte. Kui selgubki, et tal on keegi uus, siis see teeb sind veelgi õnnelikumaks. Kui te just sõbralikult lahku ei läinud, siis lihtsalt eemalda ta oma sõbralistist. Tee seda kohe!

Nr 3: Sa langed alkoholi ja rämpstoidu küüsi. Kiirsöök ja alkohol ei leevenda sinu valu. Alkohol võimendab emotsioone, paneb sind tegema rumalaid asju, näiteks tekib sul soov eksile helistada või sõnumeid saata. Lõputu söömine toob vaid lisakilosid, mille tulemusena oled veelgi õnnetum. 

Allikas: www.magazinefoxnews.com