34AASTANE NAINE: kardan, et mees jätab mu Instagrami pärast maha

34AASTANE NAINE: kardan, et mees jätab mu Instagrami pärast maha

Portaali Elle.com suhtenõustaja rubriigis kurdab 34aastane naine, et tema mehest on saanud sotsiaalselt kuulus figuur, keda tuhanded naised ihaldavad ning kelle Instagrami kontol on kümneid tuhandeid jälgijaid. Naine on mures, sest tunneb, et mees on kolinud niiöelda ebareaalsesse Instagrami maailma ja tal on sellest sõltuvus tekkinud.

Portaali Elle.com suhtenõustaja rubriigis kurdab 34aastane naine, et tema mehest on saanud sotsiaalselt kuulus figuur, keda tuhanded naised ihaldavad ning kelle Instagrami kontol on kümneid tuhandeid jälgijaid. Naine on mures, sest tunneb, et mees on kolinud nii-öelda ebareaalsesse Instagrami maailma ja tal on sellest sõltuvus tekkinud.

Linda kohtus oma mehega eelmisel aastal ning nad abiellusid peagi, kuid pärast seda sai tema kallim Instagramis kuulsaks. “Tema pilte ja tegemisi kommenteerivad kümned tuhanded naised, ta saab väga palju tähelepanu ja ma tunnen, et ta ei hinda mind enam piisavalt. Ta nagu ei saaks aru, et Instagram ei ole päris maailm. 

Ma tean, et tegelikult ta minust paremat naist ei saaks. Aga siiski, kui meie suhe puruneb, siis ma kardan, et mina ei leia enda kõrvale enam meest, kellega ma sooviks lapsi saada. Olen juba 34aastane ja minu bioloogiline kell tiksub.

Lisaks arvan, et mees petab mind emotsionaalselt. Ta on Instagramis emotsionaalsel tasandil armuke tekkinud.

Ma armastan teda endiselt, aga mind väga häirib see, et ta veedab suure osa oma ajast Instagramis.”

Mida sina Linda asemel teeksid?

 

Sarnased artiklid