4 ASJA, MIDA IGA MEES voodis oluliseks peab

4 ASJA, MIDA IGA MEES voodis oluliseks peab

Seks kuulub iga täisväärtusliku suhte juurde ning muudab suhte veelgi intiimsemaks ja tugevamaks. Erinevad uuringud on näidanud, et paarid, kes seksivad vähemalt kaks korda nädalas, on õnnelikumad ja tõenäosus petmiseks on samuti väikesem. Harmoonilises ja tugevas suhtes on seks alati olulisel kohal olnud ja see on paika pandud looduse enda poolt.

Kuid mis on need asjad, mida mehed voodis oluliseks peavad?

Allpool on välja toodud neli punkti, millele tasuks kindlasti tähelepanu pöörata:

1. Vahel tasub initsiatiiv enda peale võtta.

Alati ei pea mees olema see, kes esimese sammu teeb ja voodis domineerib. Üllata teda ja võta olukord vahel ka enda kätesse – see meeldib neile.

2. Võrgutav aluspesu.

Seksikas aluspesu köidab iga mehe silmi ja mõjub vägagi erutavalt. Vahel piisab üksnes seksikatest püksikutest ja mehel tekib sinu järele meeletu kirg. Näita oma naiselikku külge, kandes kaunist pesu.

3. Eelmäng.

Flirt ja erutav eelmäng mõjuvad sekselule väga positiivselt ja seda ei tasu kindlasti unarusse jätta. 

4. Spontaansus.

Meestele ei meeldi seksida käsu peale ja rutiin võib ajapikku samamoodi mõjuma hakata. Kui te olete harjunud seksima laupäeva hommikul ja ta teab seda, siis ühel hetkel võib ta tunda, et see pole see, mida ta tahab. Rutiin tapab seksiisu väga kiirelt. Seksige spontaanselt kire ajendil – see vürtsitab suhet.

Allikas: askmen.com