4 HUVITAVAT OMADUST, mis mehed pöördesse ajavad

4 HUVITAVAT OMADUST, mis mehed pöördesse ajavad

Mehed armastavad silmadega, ent väga suurt rolli mängib ka nende alateadvus, mille üle nad ise muidugi kontrolli ei oma! Just mehe alateadvus on see, mis langetab otsuse – kas sellest naisest võiks saada minu laste ema või mitte.

Mehed armastavad silmadega, ent väga suurt rolli mängib ka nende alateadvus, mille üle nad ise muidugi kontrolli ei oma! Just mehe alateadvus on see, mis langetab otsuse – kas sellest naisest võiks saada tema laste ema või mitte.

Mida mehed alateadlikult naiste juures tähele panevad ja mida nad naise valikul kõige olulisemaks peavad – allpool on välja toodud neli naiselikku omadust, millele ükski mees vastu panna ei suuda! See on neile sisse kodeeritud!

1. Terve naeratus ja sära silmades!

Hammaste olukord reedab inimese ellusuhtumise ja tervisliku seisundi kohta nii mõndagi ja täpselt sama kehtib ka silmade kohta – kui silmad säravad ja peegeldavad rõõmu, mõjub see väga atraktiivselt. Pole midagi kaunimat, kui terve naeratus ja säravad silmad.

2. Puusade ja talje vaheline suhe!

Ehk siis mida kurvikam, seda parem. Kui naise talje on sale ja puusad silmnähtavalt laiemad, siis see mõjub meestele alati atraktiivselt. See paneb mehe alateadlikult tajuma, et tegu on naisega, kes on viljakas. Seega kleidid ja seelikud, mis rõhutavad kitsast taljet ning puusajoont, mõjuvad vastassugupoole silmis vägagi võluvalt.

3. Terved ja tugevad juuksed, küüned ja nahk!

Märk tugevast tervisest, ei midagi muud. Hoolitse oma juuste ja naha eest ning võid olla kindel, et see mõjub meestele paremini kui paks meigikiht ja juuksepikendused.

4. Kaunis välimus ka ilma meigita!

Kui sinu näonahk on kaunis ja terve, siis tähendab see, et ka sinu tervis on korras ja sa ei kannata stressi käes. Stress rikub näonaha ning võtab ka silmist selle võluva sära. Meestele meeldivad elurõõmsad ja energilised naised, kes ei kurda peavalu üle ega vaevle stressi käes. Särav pilk ja kaunis jume on see, mis iga mehe ära võlub. 

Allikas: Businessinsider.com