4 KAVALAT NÕUANNET: kuidas meesteõgijatest lahti saada?

4 KAVALAT NÕUANNET: kuidas meesteõgijatest lahti saada?

Kas kahtlustad, et mõni naine ihaldab sinu meest endale ja annab endast kõik, et teda ümber sõrme keerata? Tea, et naised saavad sellest enamasti instiktiivselt aru. Pole ju kõige toredam, kui mõni võõras naine ööd ja päevad sinu mehest unistab? Halvemal juhul pole mees selle huvi vastu ka ükskõikne – kes siis ei armastaks tähelepanu ja väikest flirti? Mõnikord võivad sellised situatsioonid aga millekski enamaks areneda. Paljud mehed ei saa isegi aru, kui neid ümber sõrme keerata üritatakse. Naisena ei pea sa selliseid olukordi taluma ja võid järgnevate nõuannete abil igale meesteõgijale koha kätte näidata. 

Kas kahtlustad, et mõni naine ihaldab sinu meest endale ja annab endast kõik, et teda ümber sõrme keerata? Tea, et naised saavad sellest enamasti instinktiivselt aru. Pole ju kõige toredam, kui mõni võõras naine ööd ja päevad sinu mehest unistab? Halvemal juhul pole mees selle huvi vastu ka ükskõikne – kes siis ei armastaks tähelepanu ja väikest flirti? Mõnikord võivad sellised situatsioonid aga millekski enamaks areneda. Paljud mehed ei saa isegi aru, kui neid ümber sõrme keerata üritatakse. Naisena ei pea sa selliseid olukordi taluma ja võid järgnevate nõuannete abil igale meesteõgijale koha kätte näidata. 

Õpi oma vaenlast tundma

Tõenäoliselt jahib su meest keegi ta töökaaslane, platooniline sõber või ekskallim, kes loodab suhteid üles soojendada. Naine tahab oma võimu näidata, võrgutab su kallima ning otsib endale varsti uue ohvri. Teine variant: ta tahab kellegagi pikemat teemat arendada ja piidleb hõivatud mehi, sest viimased on huvitavamad, kogenumad, paremad ning sinu poolt järele proovitud. Ära anna ilma võitluseta alla!

Tegele probleemiga nüüd ja praegu

Oletame, et su mees ja tema imeilus kolleeg laterdavad firmapeol juba teist tundi järjest. Ütle otse välja, et tunned end ebamugavalt ja häiritult, kui nad nii palju suhtlevad. Seleta mehele, et sina näed seda naist paremini läbi kui tema. Flirt on seksikas, kui see on kergelt varjatud ning kui sellest ei räägita. Kirjelda talle olukorda nii, nagu sina seda näed. Niipea kui toimuvat ausalt lahatakse, ei ole see mehe jaoks enam põnev ning ta saab ka ise aru, et on flirtimisega liiale läinud.

Ole alati rahulik

Filmides nähtud naiste rusikavõitlus ja hüsteeritsemine unusta ära. Vastasel korral pöörab see tibi seisu sinu vastu. “Issand, su tüdruk on tõsiselt paranoiline,” ütleb ta su mehele. Ära anna talle põhjust nii väita ja jää rahulikuks. Muidu tundud kibestunud mutikesena, samas kui võõras naine jätab endast atraktiivse ja muretu mulje. Meesteõgija ees pole mõtet ka lipitseda. Pugemine on nõrkuse märk. Kuidas siis käituda? Vaata alati konkurendile silma, kui temaga räägid. Hoia mehel viisakalt käest kinni, kuid ära temaga liialt eputa. See ainult suurendab suhtelõhkuja mänguhimu ja hasarti. Ole oma ütlemistes konkreetne ja asjalik.

Ära esita ultimaatumeid

Kas mehega rääkimisest polnud kasu? Ta on ikka kuidagi eemalolev ja mõtleb kogu aeg vabandusi välja. Mitte mingil juhul ära sea teda valiku ette “mina või tema”. Kui tal on paha tuju, võib ta väga lihtsalt valida teise variandi. Pigem ütle talle, et suhte toimimiseks tuleb probleemidega tegeleda. Ta ei pea sinu eest asju varjama. Ära kaota oma valvsust, muidu otsib mees tähelepanu mujalt. Olgu, kiire on olnud – äkki saaksite nüüd rohkem kahekesi koos aega veeta? Igasugused flirtijad jätavad asja ruttu sinnapaika, kui näevad, et mehel pole nende vastu mingit huvi.

cosmopolitan.co.uk