4 KÕIGE INETUMAT ASJA, mida naised meestele teevad

Naised on õrnem sugupool - seda oleme me kõik kuulnud, ent tegelikult on tihtipeale olukord hoopis teine. Naine on see, kelle jalas on püksid ning mees on pigem tallaalune nõrguke, kes armastatu nimel on kõigeks valmis. Jah, ka naised kasutavad mehi ära ja võivad nendega äärmiselt ebameeldivalt käituda.

Naised on õrnem sugupool – seda oleme me kõik kuulnud, ent tegelikult on tihtipeale olukord hoopis teine. Naine on see, kelle jalas on püksid ning mees on pigem tallaalune nõrguke, kes armastatu nimel on kõigeks valmis. Jah, ka naised kasutavad mehi ära ja võivad nendega äärmiselt ebameeldivalt käituda.

Allpool on välja toodud neli kõige inetumat asja, mida naised meestele teevad:

1. Kasutavad meest vaid rahakotina

On naisi, kes astuvad suhtesse mehega vaid raha pärast ning midagi muud nad temalt tegelikult ei tahagi. On arusaadav, et kui tunded puuduvad, siis võib seksuaalelu üsnagi armetu olla ja naise vaatevinklist võiks see üldse olemata olla. Kui aga mees on armunud, siis on selge, et ta saab selles suhtes haiget, sest tema tunnetele ei vastata ja kui raha peaks otsa saama, kaob ka naine. Tänapäeval on selline suhtemudel üsnagi tavapärane.

2. Vägivald

Vägivald on vägivald ja siinkohal ei ole kummalgi osapoolel õigust tõsta kätt ega kasutada ka vaimset vägivalda. Tihtipeale elab naine oma viha välja leebe olekuga mehe peale, kes on lihtsalt harjunud, et selline tema elu ongi. Just nii, nagu paljud naised kannatavad koduvägivalla all, leidub ka mehi, kes selle all piinlevad ja ei julge seda eales kellelegi tunnistada. Vaimne vägivald võib lõhkuda ka mehe enesekindluse ja ta hakkab arvama, et ta ei väärigi midagi paremat.

3. Alkohol

Alkohoolikust mees on õudusunenägu, ent täpselt sama kehtib ka olukorras, kus hoopis naine on meelemürgist sõltuvuses. Suhtes, kus alkohol on ühe inimese jaoks sõltuvust tekitav aine, ei saa seda üldse tarbida, sest varem või hiljem lõpeb see probleemiga. 

4. Mehe alavääristamine sõprade ees

On naisi, kes seltskonnas olles ei hoia ennast tagasi ning peale paari kokteili tarbimist võib keel eriti teravaks muutuda. On kurb, kui naine teeb sõprade silme all maha oma meest, heites tema üle rumalaid nalju. Ainus lahendus on siinkohal suhte lõpetamine, sest vaevalt et naine, kes oma meest avalikult alavääristab, teda tõeliselt armastab. 

Allikas: elitedaily