4 KÕIGE TAVALISEMAT põhjust, miks mehed petavad

4 KÕIGE TAVALISEMAT põhjust, miks mehed petavad

Kõrvalhüpetes ei ole alati süüdi lõtv püksikumm, vaid osad inimesed on juba oma loomu poolest sellised, et kipuvad truudust kergemini murdma. Suhtenõustajad panid pead kokku ning märkisid üles neli kõige tavalisemat põhjust, miks mehed oma kallimat petma kipuvad, kirjutab ajakiri Cosmopolitan. 

Nad ei suuda ahvatlusele vastu panna

Erutus millegi uue ees tekitab mehes tunde, et teda jälle tahetakse. Ehk on ta just oma kallimaga tülitsenud või pole kodus juba pikemat aega seksi saanud ning siis satub mehe teele naine, kes pakub talle naudinguid ilma kohustusteta. Mehed on nõrgad ega suuda ahvatlusele vastu panna. 

Mees tahab olla vajatud

Kui mees mõistab, et naine ei vaja teda enam ja saab suurepäraselt ka temata hakkama, otsitakse keegi teine, kes tekitab temas erilise tunde. Armukeselt saadav tähelepanu ja kiindumus võivad tema haavatud ego niivõrd paitada, et ta viskub pea ees uude ja põnevasse suhtesse.

Ta on suhtest tüdinud

Üks olulisemaid põhjuseid, miks mehed petavad, on see, et nad on end suhtest või vähemalt selle seksuaalsest osast psühholoogiliselt välja lülitanud. Võib-olla on ta täielikult huvi kaotanud või tüdinud seksist, mis enam midagi huvitavat ei paku. Igavus on sama palju tema kui sinu süü, aga fakt on see, et ta on tüdinud ning vajab uut väljakutset.

Probleemid suhtes

Kui kodune elu meenutab aina enam lahinguvälja, otsitakse lohutust tihti mujalt. Kui mees otsustab afääri alustada, on see tema moodus koduste probleemide eest pageda. Nii kinnitab ta endale, et elu läheb edasi ja isegi paremaks, sest tal on keegi teine, kellelt tuge otsida.