4 KÕIGE VEIDRAMAT ASJA, MIDA naised baari tualetis teevad

1 kommentaar
4 KÕIGE VEIDRAMAT ASJA, MIDA naised baari tualetis teevad

Kuigi enamasti on tualettruum siiski eeskätt mõeldud inimlike vajaduste rahuldamiseks, siis tänapäeval on sellest saanud midagi palju rohkemat – koht, kus suheldakse ja isegi lüüakse aega surnuks. Ajakiri Elle avaldas hiljuti kõige kummalisemad ehk tavatumat asjad, mida paljud naised näiteks baari tualettruumis teevad.

Kuigi enamasti on tualettruum siiski eeskätt mõeldud inimlike vajaduste rahuldamiseks, siis tänapäeval on sellest saanud midagi palju rohkemat – koht, kus suheldakse ja isegi lüüakse aega surnuks. Ajakiri Elle avaldas hiljuti kõige kummalisemad ehk tavatumad asjad, mida paljud naised näiteks baari tualettruumis teevad.

Loe läbi allpool olevad neli punkti ja anna kommentaariumis teada, kas ka sina teed neid asju, kui baaris viibides tualettruumi külastad:

1. Selfie‘de tegemine

Tualettruumist on peale selfie‘de populaarseks saamist kujunenud paik, kus saab endast rahus pilte teha ning tihtipeale võib just baari tualettruumist leida neiusid, kes sellega ametis on.

2. Dekoltee kohendamine

Peegli ees dekoltee kohendamine ja rinnapartii nii-öelda esilelükkamine on tänapäeval üsnagi tavapärane nähtus, ent tegelikkuses on see siiski pisut imelik. 

3. Tinderis surfamine

Asi, mida teevad naised, kui nad on ebaõnnestunud kohtingul. Kiire kontroll, kas läheduses võib viibida mõni noormees, kelle seltskond päästaks õhtu.

4. Instagrami piltide postitamine

Ilmselt ei ole olemas kohta, kus Instagrami pilte ei postitata. Ka tualettruumis potil istudes tehakse seda ning sellest tulenevalt võib julgelt väita, et me elame Instagrami ajastul.

Allikas: elle.com