4 MÄRKI, MIS viitavad et ta ei peta sind iialgi

Milline naine ei tahaks enda kõrvale meest, kelle puhul võib kindel olla, et mees ei murra sulle kunagi truudust. Erinevatest uuringutest on selgunud, et on olemas teatud märgid, mis viitavad sellele, et mees ei ole petjatüüpi. Portaal Relationship Rules pani kirja neist 4 kõige olulisemat. 

Ta peab oma lubadustest kinni

Oma lubadustest ja kohustustest kinni pidamine on hea näitaja, kas suhtest üldse asja saab. Tavaliselt mehel, kes ei murra oma sõna ning ei hüppa alt eelnevalt kokkulepitud asjadest, pole ka kombeks üle aisa lüüa. Kui tal on aga harjumus oma lubadusi murda, siis tasuks mõelda, kas mees on ikka teie suhtele piisavalt pühendunud. 

Oma eelmistes suhetes ta ei petnud

Kui su partner pole üheski varasemas suhtes petnud ja truu olemine pole tema jaoks raske, siis ilmselt pole antud mehe näol tegemist mänguriga, kes mitut rauda korraga tules hoiab. Kui ta aga tunnistab, et ta on eelmistes suhetes petnud, aga nüüd on ta muutunud, siis tasuks siiski ettevaatlik olla. Kes korra juba petnud on, kipub seda uuesti tegema. 

Su sisetunne ütleb, et ta on lojaalne

Kui su sisetunne ütleb, et saad oma kaaslast usaldada, aga sa ei saa päris täpselt aru, miks sedasi tunned, siis tõenäoliselt on see seetõttu, et oled alateadlikult pannud tähele kõike, mida su mees on teinud tõestamaks, et ta on usaldusväärne ja sulle pühendunud.

Ta austab sind

Petmine näitab seda, et mees ei austa partnerit ja on valmis ta usaldust murdma. Seda tehes lükkab ta kõrvale teise tunded ja keskendub vaid iseeenda kire rahuldamisele.