4 nippi, kuidas lahkuminekuga kergemini toime tulla?

4 nippi, kuidas lahkuminekuga kergemini toime tulla?

Kallimast lahkuminek pole kunagi kerge, eriti, kui koos on oldud aastaid. Armastus on aastatega muutunud harjumuseks ning harjumusest on saanud rutiin. Seda murda ning uue olukorraga harjuda on keeruline. Mida teha, et lahkuminekust kergemini toibuda?

99% inimestest on kogenud, mis tunne on armsamast lahkuminek, armuvalu ning üksindus. Kallimast lahkuminek pole kunagi kerge, eriti, kui koos on oldud aastaid. Armastus on aastatega muutunud harjumuseks ning harjumustest on saanud mugav rutiin. Seda rutiini murda ning uue olukorraga harjuda on keeruline. Mida teha, et lahkuminekust kergemini toibuda ning oma eluga edukalt edasi minna?

VÄLDI LAIMAMIST
On vägagi tõenäoline, et kurbuse ning vihaoos – kummas täpsemalt, ei pruugi te isegi aru saada, on kange soov endist kallimat laimata ning maha teha. Väldi seda, eriti ühiste tuttavate ees. Kui lahkumineku põhjus on kallima petmine, siis on su soov teda laimata veelgi suurem, ent see võib tekitada ebameeldivust inimestele, kellele sa viha tema vastu kaela lased langeda ning pärast kahetsed seda isegi. Lahti laskmine, unustamine, andestamine ja eluga edasiminek on sinu enda tervise ning heaolu kohapealt kõige õigem samm. Keera uus lehekülg ning kõik halb jäta minevikku!

VÄLDI SOTSIAALMEEDIAT
Sul ei hakka kergem, kui postitad Facebooki või Twitterisse, et läksid just lahku või et su kallim pettis sind. Ära lase teistel oma mustas pesus sorkida, sind õpetama kukkuda ning pahatahtlikult parastada. Sind ei aita ka oma endise kallima lehel luuramine. Mida vähem sa minevikule ja olnule tähelepanu pöörad, seda rohkem on sul energiat uue ja positiivse ellu laskmiseks.

HOOLITSE ENDA EEST
Esimesed päevad, nädalad ning võib-olla ka kuud on sul tujud väga kõikuvad, sa võib-olla sööd liiga palju või ei söö üldse, su uni võib olla kadunud või ei soovi sa enam üldse voodist tõusta. Tähelepanu! Nüüd on hetk, kui sa pead väga tõsiselt oma tervise pärast muretsema – räägi niipalju hea sõbranna või õe-vennaga kui vaja, söö tervislikult, käi jalutamas. Värske õhk on nagu võluvits, mis aitab alati! Hellita ennast, käi massaazis või maniküüris, ära jäta end hooletusse.

ÄRA PLAANI KÄTTEMAKSU
Kättemaks ning mõtted stiilis, ma alles näitan talle, millest ta ilma jäi ei vii sind sihile. Kui valus lahkuminek on juba toimunud, siis on tark vaadata tulevikku. Tehtut enam ei muuda, lõhutud suhet enam ei lapi terveks ning inimesed ei muutu üldjuhul. Katsu jääda väga realistlikuks, mõtle läbi, mida ja keda sa elult ootad ning pea püsti ning rühi selles suunas. Mitte miski pole võimatu ning uus armastus ja päike tuleb sinu päeva peagi uuesti!

Autor: Helena-Reet Ennet

 

 

Loe ka:
Helena-Reet: 4 põhjust, miks paljud naised endale meest ei leia

Helena-Reet: 17 viisi, kuidas te ise teete oma elu raskemaks kui see on

Helena-Reet: tugeva suhte 12 raudreeglit

9 asja mis kinnitavad, et oled tõeliselt armunud

10 MEHETÜÜPI! Kas sinu boyfriend on karjäärimees, klassikaline memmepoeg või…?

Sarnased artiklid