4 NIPPI, KUIDAS teha kindlaks, et ta võtab teie suhet tõsiselt

4 NIPPI, KUIDAS teha kindlaks, et ta võtab teie suhet tõsiselt

Toimiv seksuaalelu ja hea keemia ei näita alati suhte tugevust või selle kestmajäämist. Sheknows.com lehekülg koostas nimekirja neljast olukorrast, kus pannakse suhte tugevus proovile ja selgub, kas ta ikka võtab suhet tõsiselt või mitte.

Pikk autosõit.

Pikk autosõit on hea viis välja selgitamaks, kas paar omavahel kokku sobib. Tunde kestev reis paneb inimesed proovile, kas nad suudavad üksteist välja kannatada või mitte. Reis testib kompromissi tegemise oskust ja seda, kas ühiste otsuste tegemine õnnestub. Kui paaril on sarnane muusikamaitse, on reis kindlasti sujuvam.

Las Vegase test.

Olenemata sellest, kas sihtkohaks on Las Vegas või Helsingi, partneri peoreis koos sõpradega paneb usalduse proovile. Nii reisile mineja kui ka koju jääja on sunnitud enda jaoks selgeks mõtlema, kas ta usaldab oma partnerit, kas ta suudab olla truu ning kui enesekindel ta tegelikult siiski on.

Test 20 küsimusega.

Selles mängus kirjutavad mõlemad pooled paberile kümme küsimust. Küsimused võivad olla seotud millegagi, mis sulle teie suhte juures muret valmistab, kuid võib küsida ka tuleviku ja eluväärtustega seotud küsimusi, mida ehk muidu teiselt küsida ei julge. Kõik 20 paberit pannakse kaussi ning mõlemad vastavad kordamööda sealt võetud küsimustele. Ideeks on partneri paremini tundma õppimine ja vastuse saamine sellele, kas paari nägemused ja väärtused kokku sobivad.

Seksipaast.

Mõned suhted saavad alguse seksist ja ka jätkuvad ainult selle tõttu. Seks peabki olema osa paari ühisest elust, kuid kui on soov teada, kas te sobite omavahel ka väljaspool voodit, võib seksipaast tuua uusi vaatenurki teie suhte kohta. Seksist rääkimine ei ole paastu ajal keelatud.

Sarnased artiklid