4 SALADUST, MIDA IGA NAINE SUUSEKSI kohta teadma peaks

Paljudele naistele on suuseks pigem ebameeldiv kohustus, kui asi, mida väga oodata, ent mehed lausa jumaldavad seda, kui naine neile rahuldust pakub. Selleks, et suuseks oleks mehele erutav kogemus ja naisele meeldivam tegevus, tasub olla teadlik väikestest nüanssidest, mis suuseksi kvaliteeti mõjutavad.

Paljudele naistele on suuseks pigem ebameeldiv kohustus kui asi, mida väga oodata, ent mehed lausa jumaldavad seda, kui naine neile rahuldust pakub. Selleks, et suuseks oleks mehele erutav kogemus ja naisele meeldivam tegevus, tasub olla teadlik väikestest nüanssidest, mis suuseksi kvaliteeti mõjutavad.

Allpool on välja toodud neli asja, mida iga naine suuseksi kohta teadma peaks:

1. Peenis ei pea kurguni minema

Paljud naised peavad kõige ebameeldivamaks seda, et kui peenis suhu võtta, siis ei saa ta normaalselt hingata ja liiga sügavale liikudes võib isegi okserefleks tekkida. Tegelikkuses ei ole üldse vaja mehe peenist nii sügavale suhu võtta – see ei mängi mingit rolli. Pigem hoia seda nii, et sul on endal mugavam ja kasuta oma keelt rohkem. 

2. Huulte liikumine ümber peenise

Lihtsalt edasi-tagasi liikumine mehele rahuldust ei paku, sellega lükkad sa orgasmi saamist hoopis edasi ja väsid lõpuks ise samuti ära. Kasuta oma keelt ja sõrmi, tee ringjaid liigutusi, tunneta peenist – kui see muutub teatud hetkedel veelgi kõvemaks, teed õiget liigutust. 

3. Sperma allaneelamine ei ole mingil juhul vajalik

On naisi, kes arvavad, et nad lausa peavad sperma alla neelama ja see mõte ei pruugi neile meeldida. Tegelikkuses ei pea seda üldse tegema. Kuigi mõned uuringud on näidanud, et sperma on naise jumele kasulik, siis on see siiski igaühe isiklik valik. Mehe orgasmiga ei saa see kuidagi seotud olla.

4. Ei ole üht suuseksistiili, mis igale mehele mõjub

Vahel võib suuseks kesta ka kümme minutit ja mees ei saagi orgasmi – see on loomulik ja ei tähenda, et sa midagi valesti teed. Alati ei saa mees suuseksi kaudu orgasmi ja kui sa juba tajud, et sa enam ei jaksa, siis jäta suuseksi tegemine pooleli. Mehed naudivad seda protsessi väga ja nende eesmärk ei ole alati see, et sa nad suuseksi abil orgasmini viid. Vahel piisab aga paarist minutist ja mees saab juba orgasmi.

Allikas: redbookmag