4 TÜÜPILIST VIGA, mida kõik naised suhtes teevad

4 TÜÜPILIST VIGA, mida kõik naised suhtes teevad

Kuigi sa võid küll arvata, et oled ideaalne ning ei tee kunagi ühtegi viga, siis tegelikult pole see tõsi. Keegi meist ei ole täiuslik ning ei suuda vigade tegemist täielikult vältida. Oma vigadest on aga võimalik õppida. Portaal Relationship Rules pani kirja neli tüüpilist viga, mida enamik naistest suhtes olles tegema kipub. 

1. Sa püüad meest muuta

Kas sulle meeldiks, kui sinu kallim üritaks sing kogu aeg muuta selliseks, nagu tema soovib? Ilmselgelt ei meeldi see ka meestele. Sa ei saa muuta meest kellekski, kes ta tegelikult ei ole. Lepi temaga või tee suhtele lõpp. 

2. Sa avaldad talle survet

Austa oma kallimat ja ära avalda talle survet suhte järgmisele tasandile viimise kohta. Anna talle aega. Kõik inimesed ei ole koheselt valmis end siduma, vaid nad vajavad rohkem aega kui teised. Kõik tuleb omal ajal. 

3. Sa ei anna talle ruumi

See, et te suhtes olete, ei tähenda seda, et pead oma kallimale iga tunni aja tagant helistama ja küsima, millega ta tegeleb. Anna mehele ruumi ja vabadust. Ta ei ole sinu isiklik omand. 

4. Te suhtlete vaid läbi sõnumite

Kuigi tänapäeval suhtleb enamik meist suurema osa ajast läbi sõnumite, sotsiaalmeedia vms, siis on see vale. Oma emotsioone (nii vihaseid kui ka õnnelikke) peaks siiski näost näkku jagama.