5 asja, mida esimesel kohtingul öelda ei tohi

5 asja, mida esimesel kohtingul öelda ei tohi

Nädalalõpp ja kuumad esimesed kohtingud on ukse ees. Kindlasti pabistad, millest rääkida? Siin on viis lauset, mida öelda EI TOHI.

Nädalalõpp ja kuumad esimesed kohtingud on ukse ees. Kindlasti pabistad, millest rääkida? Siin on viis lauset, mida öelda EI TOHI.

“Mul on kolmanda kohtingu reegel”

Kindlasti oled enda jaoks välja mõelnud, millal kaaslasega intiimseks minna, aga esimesel kohtingul ei pea sa meest sellest informeerima. See jätab talle mulje, et pead teda tühiseks seksijahtijaks. Mehele on piisavalt kõnekas juba see, kui sa temaga koju ei lähe: ta saab aru, et sa ei otsi üheöösuhteid.

“Ma tahan lapsi”

Hea küll, võib-olla on su elus tõesti see hetk, kus oled laste saamiseks valmis, kuid siiski ei pea sa lapsi esimesel kohtingul jutuks võtma! Mees tahaks sind enne rahulikul tundma õppida ja siis vaataks seda lastevärki. Esimene kohting on kaugelt liiga vara!

“Mu kutt jättis mu just maha!”

Mehed reeglina ei taha eelmistest kuttidest mitte midagi teada. Samuti ei huvita neid, mis teie suhtes valesti läks. Nii et kui tunned, et ei saa kohtingutel käia ilma oma eksmeest mainimata, ära parem minegi. Ilmselgelt on veel liiga vara.

“Ma ei joo, mul on sellega probleeme.”

Enamikul meestest pole mingit probleemi sellega, et naine on teinud minevikus vigu ja nendega toime tulnud, seega väldib joomist. Aga paljude meeste jaoks on see liiga isiklik teema, millest esimesel kohtingul rääkida.

“Ma hoolitsen enda eest palju.”

Jah, kui sa seda esimesel kohtumisel ütled, siis tõenäoliselt tõesti hoolitsed. Probleem on selles, et mehed reeglina ei kipu pikas perspektiivis huvituma naistest, kes keskenduvad välisele.

Millised on sinu kogemustest laused, mida esimesel kohtingul öelda ei tasu?

 

Allikas: Glamour.com

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid