5 ASJA, MIDA mehed teevad vaid selle naise nimel, keda tõeliselt armastavad

Mehed ja naised näitavad oma armastust välja erineval moel. Kuigi mõnikord võib kallima käitumist üsna raske mõista olla, siis mees, kes oma naist tõeliselt armastab, näitab seda kindlasti ka tegudega välja. Portaal Your Tango pani kirja viis kindlat asja, millega mees oma tundeid välja näitab. 

Ta armastab sind päriselt, kui: 

1. Ta kuulab sind

Ta tõepoolest kuulab sind ja tunneb su jutu vastu huvi. Sa ei pea ennast kordama ega ühte asja mitu korda üle rääkima. Kui sa temaga räägid, jätab ta kõik pooleli ja süveneb su juttu. 

2. Ta teeb sinu nimel ohverdusi

Kui ta muudab oma plaane sinu järgi, on see kindel märk armastusest ja hoolimisest. Ta annab märku, et sinu soovid ja heaolu on talle tähtsad.

3. Ta pöörab tähelepanu ka väikestele asjadele

See võib olla mingi väga väike või veider asi, kuid kui see teeb sind õnnelikuks, on su mees valmis seda asja su heaks tegema.

4. Ta ei karda sulle oma tundeid näidata

Meestele ei meeldi ennast haavatavana näidata, sest ühiskond surub peale, et mehed peavad olema tugevad ning ei tohi oma tundeid välja näidata. Oma tõelise armastatu ees ei häbene mehed aga oma tundeid välja näidata. 

5. Ta on sinu üle uhke

Ta tunneb siirast heameelt sinu saavutuste üle. Ta ei konkureeri sinuga ega tee sind maha, vaid toetab ka su kõige pöörasemaid ideid.