5 ASJA, MIDA PEAKSID libestuskreemi kohta teadma

5 ASJA, MIDA PEAKSID libestuskreemi kohta teadma

Kas soovid oma sekselu paremaks muuta? Kui vastasid sellele jaatavalt, siis alljärgnev artikkel on mõeldud just sinule. On üks tuub, mis peaks leiduma iga paari öökapis – libestuskreem. Ühel päeval võite seda reaalselt vajada, kuid enne seda võib sellega tavalisele seksile vürtsi lisada.

1. Seks on libestiga parem

Jah, nii see tõepoolest on. Indiana ülikoolis läbi viidud uuringust selgus, et naised, kes kasutasid libestit, ütlesid, et nad naudivad seksi rohkem. Libestuskreem vähendab hõõrdumist, muutes seksi mõlema jaoks nauditavamaks.

2. Vesi või silikoon?

Tasub kasutada õigeid, seksi jaoks mõeldud libestuskreeme, sest need kestavad kauem ja ei sisalda aineid, mis võivad ärritada limaskesta. Silikoonipõhised libestid on mõndade meelest nii püsivad, et ihu jääb libedaks veel ka peale pesu. Ka veepõhised muudavad kohad niiskeks ja seda saab alati ka juurde panna. Peenise erutamiseks viimane aga ei sobi, sest õhk kuivatab libesti ruttu ära.

3. Libesti ja kondoom

Nii vee- kui ka silikoonipõhised libestid sobivad kasutamiseks kondoomiga. Seevastu kreemid, mis sisaldavad õli või rasva – või näiteks köögikapist leiduvad libestid – muudavad kondoomid hapraks. 

4. Kas unistad seksist vees?

Selleks on vaja libestit. Vesi nimelt uhab kõik loodusliku libesti minema ja tunne seal allpool võib ümbritsevast niiskusest hoolimata olla üsna kuiv. Appi tuleb silikoonipõhine libesti.

5. Ära tee sellest numbrit

Naisele võib erutumine olla teinekord kergem ja mõnikord raskem. Igal juhul ei tasuks ignoreerida eelmängu. Niiskuse puudumine allkorrusel ei tähenda tingimata seda, et naine seksi ei soovi, vaid limaskesta võivad ärritada ja kuivatada näiteks ka hormonaalsed rasestumisvastased vahendid. Ka menopaus põhjustab kuivust. 

allikas: Women’s Health