5 ASJA, MIDA TÕELINE NAINE mitte kunagi ei tee

Tõeline naine on enesekindel, harmooniline, õnnelik ja mis veel - teised inimesed naudivad temaga samas seltskonnas viibimist, sest ta ei pane mitte kunagi mitte kedagi ennast halvasti tundma, vaid hoopis vastupidi. Paraku paljud naised ei oska nii käituda ning sel põhjusel tasub oma harjumused ja suhtlemismaneerid terava pilguga üle vaadata.

Tõeline naine on enesekindel, harmooniline, õnnelik ja mis veel – teised inimesed naudivad temaga samas seltskonnas viibimist, sest ta ei pane mitte kunagi mitte kedagi ennast halvasti tundma, vaid hoopis vastupidi. Paraku paljud naised ei oska nii käituda ning sel põhjusel tasub oma harjumused ja suhtlemismaneerid terava pilguga üle vaadata.

Allpool on välja toodud viis asja, mida tõeline naine mitte kunagi ei tee:

1. Ei söö ja ei räägi korraga

Süüa tuleb söögi ajal ja rääkida rääkimise ajal. Tegu on reegliga, millest iga endast lugupidav naine peaks kinni pidama ja seda mitmel põhjusel – süües ja rääkides korraga satub organismi liiga palju õhku ja tulemusena tekivad kõhugaasid. Teiseks on inetu vaadata naist, kes korraga sööb ja üritab midagi mõistlikku ja olulist öelda. 

2. Ei reageeri meeste vilistamisele

Kõige labasem moodus, kuidas mehed üritavad naiste tähelepanu võita, on vilistamine või autoga signaalitamine. Prostituut reageerib sellistele märkidele, ent mitte tõeline naine. Ta ei tee sellistest asjadest välja.

3. Ei joo liiga palju

Tõeline naine teab oma piire ning ei joo ennast kunagi maani täis. Klaas või kaks on piisav kogus, mida ületada ei ole vaja – võidab tervis ja järgmise päeva enesetunne.

4. Ei räägi teistest halba

Tõeline naine ei klatši kedagi taga ning ei loobi inetuid kriitikanooli ka avalikult. Kui on midagi, mis häirib ja mis võiks teistmoodi olla, siis alati on võimalik täiskasvanu kombel viisakalt rääkida, arutleda ja sobiv lahendus leida. 

5. Ei tee teistele seda, mida ta ei taha, et talle tehakse

Punkt, mis pikemalt kommenteerimist ei vaja.

Allikas: redbookmag