5 ASJA, MILLELE MEES enne abieluettepaneku tegemist mõtleb

Mida mõtleb mees just täpselt siis, kui ta langeb naise ees ühele põlvele, et talle abieluettepanek teha? Kui ta on enne seda tähtsat sammu pikka aega näinud vaeva, et raha kõrvale panna, kõige õigem sõrmus leida ja muidugi mõelda sellele, kuidas ta seda kõike üldse teha kavatseb. Viimastel hetkedel enne kihlasõrmuse välja võtmist käivad mehe peast läbi mitmed mõtted.

Mida mõtleb mees just täpselt siis, kui ta langeb naise ees ühele põlvele, et talle abieluettepanek teha? Kui ta on enne seda tähtsat sammu pikka aega näinud vaeva, et raha kõrvale panna, kõige õigem sõrmus leida ja muidugi mõelda sellele, kuidas ta seda kõike üldse teha kavatseb? Viimastel hetkedel enne kihlasõrmuse väljavõtmist käivad mehe peast läbi mitmed mõtted.

Viis asja, millele mees enne abieluettepaneku tegemist mõtleb:

1. Kas ma ikka valisin õige sõrmuse?

Kihlasõrmus pälvib väga palju tähelepanu ja seda tahavad näha nii naise perekond kui ka sõbrannad ja muidugi leidub alati neid, kes ka sõrmust kommenteerima hakkavad. Liiga väike kivi, liiga suur kivi, liiga tagasihoidlik, liiga kandiline – enne kihlasõrmuse väljavõtmist käib mehe peast läbi kiire arutelu, kas ta ikka valis selle kõige õigema sõrmuse.

2. Kuidas ma ühele põlvele laskun?

Mis hetkel seda teha tuleks ja üldse – kuidas see käib. Kummale põlvele laskuma peab ja äkki saab üldse nii, et ei peagi põlvele laskuma? Kust selline asi üldse alguse sai, et mees peab abieluettepanekut tehes naise ees põlvitama…

3. Ma tahan, et see hetk jääks meile alatiseks meelde!

Kihlasõrmuse väljavõtmine ja naisele sõrmuse sõrme asetamine on hetked, mis alatiseks meelde jäävad. Kuidas teha nii, et sellest jääks eriline mälestus. 

4. Aga kui sõrmus ei lähe talle sõrme?

Kuigi mees on enne sõrmuse ostmist teinud kindlaks naise sõrmuse suuruse, on alati võimalus, et ta eksib pisut ning naisele ei lähe sõrmus sõrme. Mida siinkohal siis tegema peaks – see mõte käib mehe peast läbi ja võib üsnagi häirivaks muutuda.

5. Kui naine ütleb hoopis “ei”… 

Üldiselt ei hakka mees naisele abieluettepanekut tegema, kui ta tunneb, et naine pole sellest huvitatud. Ent viimasel hetkel võib mees kartma hakata, et äkki luges ta naise väljasaadetud signaale valesti ja et tegelikult ta ei tahagi abielluda. See on kõige hirmsam mõte, mis mehel enne abieluettepaneku tegemist peast läbi käib ja võimalik, et mõningatel juhtudel on seetõttu ka kihlumise hetke edasi lükatud, et enne seda olla naise tunnetes täielikult veendunud.

Allikas: askmen.com