5 ASJA, MILLEST MEES oma naisele kunagi ei räägi

5 ASJA, MILLEST MEES oma naisele kunagi ei räägi

Naised räägivad oma emotsioonidest, pisiasjadest ja kõigest muust igapäevaelus toimuvast tunduvalt rohkem kui mehed ning ka oma tunnete osas on nad märksa avameelsemad. Meeste puhul kehtib pigem reegel, et kui muud üle ei jää ja ta tõesti tunneb suurt vajadust rääkida, siis ta räägib. Enamus meestel on oma naise ees saladusi, millest nad heameelega mitte kunagi ei räägiks.

Naised räägivad oma emotsioonidest, pisiasjadest ja kõigest muust igapäevaelus toimuvast tunduvalt rohkem kui mehed ning ka oma tunnete osas on nad märksa avameelsemad. Meeste puhul kehtib pigem reegel, et kui muud üle ei jää ja ta tõesti tunneb suurt vajadust rääkida, siis ta räägib. Enamikul meestel on oma naise ees saladusi, millest nad heameelega mitte kunagi ei räägiks.

Alljärgnevalt on välja toodud viis levinumat teemat, mida mehed oma naise eest varjata püüavad:

1. Flirt töökaaslasega

Kõik mehed vajavad tähelepanu ja see ei ole üldse seotud sooviga oma kallimat petta. Pole olemas meest, kellele ei meeldiks süütu flirt ja kui tal on tööl mõni naisterahvas, kellega ta vahel flirdib, siis sulle ta sellest ei räägi. Ta ei taha kodus tüli tekitada ja et tegu on tõesti süütu flirdiga, siis ta ei pea seda oluliseks.

2. Väikesed probleemid

Meil kõigil on väiksemaid muresid, millest me teistele ei räägi. Seni, kuni ta usub, et ta suudab oma mure ise lahendada, ei hakka ta sulle sellest rääkima, sest üldjuhul suudavad naised iga väiksemagi probleemi kordades suuremaks ja hullemaks mõelda. 

3. Kohtumine sõpradega

Vahel läheb meest töölt varem ära, et kohtuda sõpradega ja võtta üks kosutav õlu. Ta ei räägi sellest sulle, sest ta teab, et sa tahaksid, et ta pigem varem koju jõuaks. Kui ta töölt varem ära ei saa, siis võimalik, et ta jõuab õhtul lihtsalt hiljem koju, sest ta käis baarist läbi, et sõbraga end tuulutada ja sulle ta sellest ei räägi. Ta ei taha tühjast tüli ja teab, et sina suudad sellest korraliku riiu üles puhuda.

4. Endised kallimad

Meil kõigil on pagas ja on asju, mida ta oma endiste kallimate kohta sulle ei räägi. Isegi kui sa küsid, on võimalik, et mõne koha pealt ta kas jätab rääkimata või ütleb väikese valge vale, sest nii tundub mõttekam. Minevikus toimunu kuulub minevikku ja pole mõtet vana asja uude suhtesse kaasa võtta – eriti kui see võiks teie suhet kuidagi ohustada.

5. Külmetushaiguse esimesed sümptomid

Kui ta tunneb, et kurk on pisut valus või nina vesine, siis ei ütle ta sulle, et kallis, ma sain vist külma. Ta loodab, et see läheb üle ja kui ei lähe, siis sa näed juba isegi, et ta on külma saanud. Mehed ei viitsi sellistele asjadele tähelepanu pöörata ja nad ei jookse end kunagi kohe ravima, kui esimesed külmetuse tundemärgid kohal on. Nad usuvad, et nad on tugevad ja ei jää haigeks – seda muidugi seni, kuni nad haigusega voodis pikali on.

Allikas: redbookmag.com